نقد و بررسی بازی forspoken را علاقمندان به بازی جادوگری از دست ندهند. بازی forspoken در تاریخ 23 ژانویه 2023 برای نسل جدید پلی‌استیشن و پی‌سی عرضه شده و در هنگام انتشار، سر و صدای بسیاری به پا کرده است. ژانر بازی forspoken نقش آفرینی اکشن است. علاقمندان به بازی‌های فاینال فانتزی و دویل می کرای از بازی forspoken نگذرند. لیومینس پروداکشنز توسعه دهنده و اسکوئر انیکس ناشر بازی forspoken است. بازی forspoken اوپن ورد است و دارای محیط بازی‌ای زیبا است.

فهرست محتوا

6 مورد
  1. داستان بازی forspoken؛ ماجراجویی در سرزمین جادویی آتیا!
  2. بررسی گیم پلی بازی forspoken
  3. مزایای بازی forspoken؛ گرافیک قوی نقطه عطف بازی!
  4. معایب بازی forspoken؛ چند نکته منفی بازی را بشناسید!
  5. بررسی مشکلات گرافیکی برای اجرای بازی forspoken در پی‌سی
  6. نقد و بررسی بازی‌ها را در سایت گامالوپ دنبال کنید!

جالب است بدانید آهنگساز بازی forspoken برمک کرری آهنگساز بازی خدای جنگ است. بازی forspoken دارای گرافیکی عالی است و گیمر از آن لذت می‌برد. در این مقاله ما نکات مثبت و منفی بازی را شرح می‌دهیم. اگر می‎خواهید درباره گرافیک، باس فایت‌ها و محیط بازی اطلاعات کسب کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

   داستان بازی forspoken

داستان بازی forspoken؛ ماجراجویی در سرزمین جادویی آتیا!

داستان بازی forspoken درباره دختری به نام فری هالند است. فری هالند بسیار عاشق گربه‌ها است و در نیویورک زندگی می‌کند. فری هالند پدر و مادر خود را زمانی که کودک بود از دست داده است. او خانه‌اش در آتش سوخت و هر چه داشت را از دست داد. فری هالند برای اینکه هزینه زندگی‌اش را تامین کند به دزدی و سرقت رو می‌آورد. ناگهان شبی دستبند طلایی‌ای پیدا می‌کند و به دنیای جادویی آتیا تلپورت می‌شود.

فری هالند باید توانایی‌های جادوگری برای شکست دادن دشمنانش بیاموزد. او به دنیایی خشن و اسیر شده توسط جادوگران و هیولاها تلپورت شده است. فری هالند باید با موجودات قدرتمند TANTA مبارزه کند. او برای مبارزه با هیولاها و دیوها از سحر و جادو استفاده می‌کند. رفته رفته فری به جادوگری قدرتمند تبدیل می‌شود. فری هالند باید راهی برای خروج از آتیا پیدا کند و به خانه برگردد. در ادامه همراه با گامالوپ به بررسی دیگر جنبه‌های بازی forspoken می‌پردازیم.

بررسی گیم پلی بازی forspoken

بازی forspoken یک بازی در سبک جادوگری است. فضای بازی forspoken بسیار زیبا است که شما در هنگام بازی کردن از آن لذت می‌برید. در بازی  forspoken شما باید با هیولاها و موجودات TANTA مبارزه کنید. شما در بازی از طریق توانایی‌های جادویی خود به مبارزه با هیولاها می‌پردازید. به آن‌ها گلوله‌های جادویی می‌زنید و از محیط خود برای مبارزه با هیولاها استفاده می‌کنید. شما از اسپل‌ها و چهار جادو برای مبارزه با دشمنان خود استفاده می‌کنید.

متاسفانه نکات منفی بازی forspoken از نکات مثبت آن بیشتر است. بازی forspoken نتوانست به خوبی مورد توجه گیمرها و منتقدان قرار بگیرد. اما بازی دارای نکات مثبتی هم است که گیمرها می‌توانند آن را تهیه کنند. ادامه نکات مثبت و منفی بازی forspoken را که قبل از خرید باید بدانید برای شما شرح می‌دهیم.

مزایای بازی forspoken؛ گرافیک قوی نقطه عطف بازی!

محیط بازی forspoken یکی از زیبا‌ترین محیط‌های بازی در کنار رقیبانش است. شما در هنگام بازی کردن در محیط بازی ماجراجویی می‌کنید و از دنیای بازی لذت می‌برید. مبارزه جادویی و استفاده از صخره‌ها و درختان برای مبارزه با هیولاها بسیار هیجان‌انگیز است. در بازی forspoken شما توانایی پارکول دارید و در هنگام مبارزه دسترسی به محیط زیادی دارید.

گرافیک بازی forspoken بسیار قوی است و تجربه طبیعی از بازی را به گیمر می‌دهد. موتور گرافیک بازی LUMINOUS ENGINE است. بازی برای نسل 9 کنسول‌های پلی استیشن و پی‌سی عرضه شده است. شما کیفیت و گرافیکی قوی را در کنسول خود تجربه می‌کنید. بازی از تکنولوژی‌ بروز نسل 9 بهره گرفته است. خرید بازی forspoken برای کسانی که اولیتشان گرافیک و سیستم بالایی بوده مناسب است. با خرید پلاس اکسترا شما می‌توانید به قابلیت‌های ویژه بازی دسترسی و از اجرای بازی زیبای فوراسپیکن لذت ببرید.

معایب بازی forspoken

معایب بازی forspoken؛ چند نکته منفی بازی را بشناسید!

بازی forspoken برخلاف تعریف‌های اسکوئر انیکس مورد توجه منتقدان و گیمرها قرار نگرفت. بازی forspoken نمره 63 را از سایت متاکریتیک دریافت کرده است. بازی forspoken دارای مشکل‌اتی مانند افت فریم است. همچنین تجربه‌ گیم پلی ضعیفی را به گیمر می‌دهد. یکی دیگر از مشکلات بازی forspoken تکراری بودن گیم پلی بازی است. تکراری بودن روند بازی forspoken باعث خستگی گیمر می‌شود. کو‌ها، قلعه‌ها و خانه‌ها به صورت یکنواخت در مراحل بازی ظاهر می‌شوند و باعث بی‌حوصله‌ شدن گیمر می‌شوند.

در بازی forspoken از کاراکترهای کمی استفاده شده و هیولاهای بازی تنوع بالایی ندارند. طراحی هیولاهای بازی بسیار ضعیف بوده و به یک شکل است. در بازی شخصیت‌های اصلی خیلی کم بوده و دنیای بازی پر از هیولاها و مردگان است. همچنین بازی دارای مراحل فرعی بوده که به صورت یکنواخت است و جایزه زیادی نمی‌دهد. مراحل فرعی در قدرت قهرمان بازی تاثیر زیادی نمی‌گذارد.

البته شما می‌توانید بازی forspoken  را به صورت آنلاین و آفلاین بازی کنید. در صورت تمایل به شناخت برترین بازی‌های سال مانند اف سی 24، گاد آف وار، کالاف دیوتی و دیگر بازی‌های محبوب می توانید به بخش بلاگ سایت گامالوپ مراجعه کنید.

بررسی مشکلات گرافیکی برای اجرای بازی forspoken در پی‌سی

بازی forspoken دارای مشکلات زیادی برای اجرای آن در پی‌سی است. برخی از افرادی که بازی را در پی‌سی خود اجرا کردند از افت فریم شکایت می‌کنند. شما حتی اگر با سیستمی قوی‌تر از سیستم پیشنهادی بازی بخواهید بازی forspoken را تجربه کنید بسیار ناامید می‌شوید. در حالت سیستم قوی هم شما با بی‌کیفیتی بافت‌ها روبه‌رو می‌شوید.

با اینکه مشکلات گیمرهای بازی forspoken در پی‌سی خود متفاوت است. اما می‌توان فهمید که این بازی در پی‌سی بسیار ناامید کننده خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم بازی forspoken را بر روی پی سی خود تجربه نکنید زیرا از آن بسیار ناامید می‌شوید. با این حساب بهتر است بازی forspoken را بر روی پلی استیشن اجرا کنید. به منظور خرید اکانت قانونی بازی forspoken، خرید بازی Call of Duty Modern Warfare 3 و دیگر بازی‌های محبوب پلی استیشن، می‌توانید به بخش خرید اکانت قانونی بازی‌ها در سایت گامالوپ مراجعه کنید.

نقد و بررسی بازی‌ها را در سایت گامالوپ دنبال کنید!

در این مقاله به نقد و بررسی بازی forspoken پرداخیتم و نکات مثبت و منفی بازی forspoken را بررسی کردیم. بر اساس تجربه گیمرها پیشنهاد می‌کنیم که بازی forspoken را بر روی پلی‌‍‌استیشن 5 اجرا کنید. چرا که تجربه گرافیکی بازی بر روی پلی استیشن 5 عالی است.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی‌ها را در سایت گامالوپ دنبال کنید و سپس برای خرید آن‌ها اقدام کنید. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره تخصصی در حوزه خرید اکانت قانونی بازی‌ها و خرید انواع تجهیزات و لولازم جانبی گیم، می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید. همراه با گامالوپ بهترین‌های عرصه گیم را تجربه کنید.