روبلاکس یک پلتفرم بازی‌ آنلاین است و در سال 2006 توسط شرکت roblox تاسیس شد. روبلاکس اعلام کرده است که در ماه 70 میلیون کاربر در آن فعالیت می‎کنند. شما می‌توانید بازیتان را در روبلاکس قرار دهید و به صورت گروهی بازی کنید. همچنین می‌توانید پروفایلی بسازید و دوستانتان را دنبال کنید. همچنین روبلاکس این دسترسی را به شما می‌دهد که با افراد چت گروهی داشته باشید. اگر می‌خواهید پرطرفدارترین بازی های روبلاکس را بشناسید با ما در این مقاله همراه باشید تا بهترین‌ بازی های روبلاکس را به شما معرفی کنیم.

فهرست محتوا

12 مورد
 1. بازی combat warriors؛ بهترین بازی رزمی روبلاکس!
 2. بازی da hood؛ تجربه بازی دزد و پلیس در روبلاکس!
 3. بازی pixel piece؛ جست‌وجوی گنج در روبلاکس!
 4. بازی adopt me؛ بازی حیوان خانگی در روبلاکس!
 5. بازی biox fruits؛ مبارزه با استفاده از میوه‌های شیطانی هیجان انگیز!
 6. بازی pet simulator x؛ بهترین بازی های2022 روبلاکس!
 7. بازی Shindo Life؛ بازی‌ در سبک ناروتو!
 8. بازی Weapon Fighting Simulator؛ احضار شمشیرها برای حمله به دنیاها!
 9. بازی Natural Disaster Survival؛ بهترین بازی های اکشن روبلاکس!
 10. بازی Work at a Pizza Place؛ بهترین بازی آشپزی روبلاکس!
 11. بازی zombie stiories؛ یکی از بهترین بازی های ترسناک روبلاکس!
 12. بهترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ بخواهید!

بازی combat warriors؛ بهترین بازی رزمی روبلاکس!

بازیcombat warriors  در سبک رزمی است و از بازی‌هایblood flow و criminality الهام گرفته است. بازی combat warriors دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید تا هیجان خود را خالی کنید. در بازی combat warriors با سرسخت ترین گیمرهای روبلاکس روبه‌رو می‌شوید و با آن‌ها مبارزه می‌کنید. بدون شک بازی combat warriors پر از هیجان و مبارزات خشن است که شما از آن نهایت لذت را می‌برید. در ادامه همراه با گامالوپ دیگر بازی‌های برتر روبلاکس را معرفی می‌کنیم.

بازی da hood؛ تجربه بازی دزد و پلیس در روبلاکس!

بازی da hood در سبک نقش آفرینی است. در da hood شما در نقش پلیس خوب یا جنایتکار بازی می‌کنید. شما در بازی da hood امتیاز، اسلحه و پول نقد جمع‌آوری می‌کنید. در بازی da hood می‌توانید به طور دلخواه در نقش پلیس از شهر محافظت ‌کنید یا در نقش خلافکار شهر را به آشوب ‌کشید. بازی دزد و پلیس da hood یکی از بهترین تجربه‌های بازی در روبلاکس است.

لازم به ذکر است که در صورت علاقه به اجرای بازی‌های برتر پلی استیشن ابتدا برای خرید اکانت PS4 و PS5 اقدام کنید و سپس به اجرای بازی‌های دلخواه خود بپردازید.

بازی pixel piece

بازی pixel piece؛ جست‌وجوی گنج در روبلاکس!

بازی pixel piece تحت تاثیر انیمه زیبا و طولانی one piece قرار گرفته است. همانطور که در انیمه وان پیس گروه دزدان دریایی به دنبال گنج بودند در بازی pixel piece نیز شما باید به دنبال گنج بگردید. بازی pixel piece مانند انیمه وان پیس بسیار اکشن و خنده‌دار است. بازی pixel piece به صورت پیکسلی است و بسیار شما را سرگرم می‌کند. در بازی pixel piece شما به ماجراجویی گنج در هفت دریا می‌پردازید و از بازی نهایت لذت را می‌برید.

بیشتر بخوانید: خرید اکانت قانونی مارول اسپایدر من 2

بازی adopt me؛ بازی حیوان خانگی در روبلاکس!

کسانی که نینتندو دی اس کلاسیک catz and dogz را تجربه کرده‌اند بازی adopt me را از دست ندهند. بازی adopt me یک بازی زیبا درباره حیوان‌های خانگی است. شما می‌توانید در بازی adopt me حیوانات خانگی خود را بزرگ کنید. همچنین می‌توانید adopt me لباس بر تن حیوانات خانگی خود کنید و از آن‌ها مراقبت کنید. همچنین خانه خود را بسازید و تزئین کنید تا حیوانات دیگر را به خانه‌ خود بیاورید.

بازی biox fruits؛ مبارزه با استفاده از میوه‌های شیطانی هیجان انگیز!

بازی biox fruits با الهام از میوه‌های شیطانی انیمه وان پیس ساخته شده است. در بازی biox fruits هر کسی میوه‌ شیطانی بخورد قدرت‌های متنوع‌ پیدا می‌کند. شما در بازی biox fruits باید قدرت خود را افزایش دهید و با دشمنان خود بجنگید. در بازی biox fruits شما می‌توانید متحدانی پیدا کنید و به جنگ با دشمنانتان بروید. در بازی biox fruits می‌توانید میوه‌های شیطانی را از فروشنده بخرید. دقت کنید که میوه‌های شیطانی دارای قدرت‌های متنوع‌ است و با هر انتخاب قدرت جدیدی به‌دست می‌آورید.

بازی pet simulator x؛ بهترین بازی های2022 روبلاکس!

بازی pet simulator x بازی بسیار زیبا و سرگرم‌کننده در روبلاکس است. شما تخم‌هایی را جمع‌آوری می‌کنید. درون تخم‌ها انواع حیوان و موجودات افسانه است. در تخم‌ها از سگ گرفته تا اژده‌ها و اسب‌های تک‌شاخ وجود دارد. در بازی pet simulator x شما می‌توانید باغ وحش خود را بسازید و از بازی لذت ببرید. بازی pet simulator x یکی از بهترین بازی های روبلاکس است که شما نباید آن را از دست بدهید.

در صورت تمایل به شناخت بهترین بازی های PC، بهترین بازی های پلی استیشن 4، بهترن بازی‌های ایکس باکس و دیگر پلتفرم‌ها می‌توانید به بخش بلاگ سایت گامالوپ مراجعه کنید.

بازی Shindo Life؛ بازی‌ در سبک ناروتو!

بازی Shindo Life در سبک انیمه زیبای ناروتو است. بازی Shindo Life در ابتدا shinobi life 2 نام داشته و جانشین نسخه اصلی بوده است. اما با وجود تغییر نام بازی به Shindo Life باز هم مورد توجه بسیار از گیمرهای روبلاکس قرار گرفت. شما کنترل کاراکتری با محوریت انیمه را در اختیار دارید. در بازی Shindo Life شما با کرکتر انیمه‌ای خود به جنگ با دشمنانتان می‌روید. در بازی Shindo Life از انواع چرخش‌ها استفاده ‌کنید تا با دشمنانتان وارد جنگ شوید.

بازی Weapon Fighting Simulator

بازی Weapon Fighting Simulator؛ احضار شمشیرها برای حمله به دنیاها!

بازی Weapon Fighting Simulator یکی از بهترین بازی های روبلاکس است. شما در بازی Weapon Fighting Simulator چند شمشیر احضار می‌کنید و آماده حمله به دنیای جنگ شمشیرها می‌شوید. در بازی Weapon Fighting Simulator شما اسلحه‌هایتان را در اسلحه‌خانه نگه‌داری می‌کنید. شمشیرهای خود را گسترش ‌دهید و آماده حمله به دنیاها ‌شوید. وقتی اسلحه‌های خود را گسترش دادید آماده جنگ با رقیبان سرسخت خود در روبلاکس ‌شوید.

اگر بازی‌های رقابتی گروهی را دوست دارید می‌توانید با خرید اکانت فیفا 24، رقابتی هیجان‌انگیز و لذت‌بخش را تجربه کنید.

بازی Natural Disaster Survival؛ بهترین بازی های اکشن روبلاکس!

بازی Natural Disaster Survival در ژانر بازی پابجی است. علاقمندان به بازی پابجی از بازی Natural Disaster Survival نگذرند. شما مانند بازی پابجی باید در پناهگاهی کمپ کنید و دشمنانتان را بکشید. همچنین می‌توانید محیط اطراف را لوت کنید و اسلحه و مهمات به‌دست بیاورید. شما در بازی Natural Disaster Survival در جزیره‌ای خواهید بود که برای بقای خود باید با رقیب‌هایتان مبارزه کنید.

بازی Work at a Pizza Place؛ بهترین بازی آشپزی روبلاکس!

بازی Work at a Pizza Place یکی از بهترین بازی های آشپزی روبلاکس است. بازی Work at a Pizza Place برای علاقمندان پیتزا و کسانی که علاقه به آشپزی دارند بسیار مناسب است. شما در بازی Work at a Pizza Place پیتزا درست می‌کنید، پشت صندوق قرار می‌گیرد و پیتزا را تحویل می‌دهید. بازی Work at a Pizza Place بسیار خنده‌دار بوده و شما در شخصیت صندوق‌داری بی‌ادب بازی می‌کنید. شما در بازی Work at a Pizza Place حتی می‌توانید مشتری‌هایتان را اذیت و آزار بدهید.

بازی zombie stiories؛ یکی از بهترین بازی های ترسناک روبلاکس!

بازی zombie stories یکی از بهترین بازی های ترسناک روبلاکس است. طرفداران بازی هایزامبی از بازی zombie stories نگذرند. شما می‌توانید بازی zombie stiories را با پنچ نفر از دوستان خود تجربه کنید و از آن لذت ببرید. همچنین در طول بازی بازیکنان می‌توانند قفل سلاح‌ دیگر را باز کنند. شما از انواع سلاح‎‌ استفاده می‌کنید. در بازی zombie stiories از چاقوها و اسلحه‌ها استفاده می‌کنید تا با زامبی‌ها بجنگید. شما در بازی zombie stiories می‌توانید شخصیت بازی را به دلخواه شخصی‌سازی کنید.

بهترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ بخواهید!

ما در این مقاله بهترین بازی های روبلاکس را در ژانرهای مختلف شرح دادیم. روبلاکس پلتفرمی است که در آن می‌توانید بازیتان را طراحی و اجرا کنید. همچنین می‌توانید با دوستان خود بازی هایروبلاکس را تجربه کنید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات در زمینه بهترین بازی‌های پلتفرم‌های مختلف می‌توانید به وبسایت گامالوپ مراجعه کنید.

گامالوپ یکی از مراجع اصلی گیم است و از سال 1394 تاکنون در زمینه خرید اکانت قانونی، خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید انواع تجهیزات گیمینگ و غیره فعالیت می‌کند. شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید و مشاوره لازم را برای خرید محصولات و تجهیزات گیمینگ دریافت کنید. همراه با گامالوپ بهترین تجربه بازی را داشته باشید.