چرا گوشی به وای فای وصل نمی شود؟ وصل نشدن گوشی به وای فای، یکی از مشکلات بزرگی است که می‌تواند برای هر شخصی رخ دهد. ممکن است گاهی وسط کلاس‌ها و جلسات مهم ادرای، اینترنت وای فای برای موبایل شما قطع شود. همچنین با تلاش فراوان نیز نتوانید گوشی خود را به وای فای وصل کنید و با مشکل روبه‌رو شوید.

فهرست محتوا

12 مورد
 1. وصل نشدن گوشی به وایفای به‌دلیل باگ‌های موبایل؛ مهم‌ترین مشکل در اتصال اینترنت وای فای!
 2. قدیمی بودن سیستم‌عامل‌ اندروید و آیفون از دلایل وصل نشدن گوشی به وایفای!
 3. علت وصل نشدن گوشی سامسونگ به وای فای؛ بهترین روش برای متصل کردن گوشی سامسونگ!
 4. دانستن علت وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای؛ روشی برای متصل کردن گوشی شیائومی!
 5. چرا گوشی به وای فای وصل میشه ولی اینترنت نداره؟
 6. دلایل متصل نشدن گوشی به وای فای را در گامالوپ دنبال کنید!
 7. سوالات متداول:
 8. چرا گوشی به وای فای وصل نمی‌شود؟
 9. چگونه مشکل وصل نشدن انواع گوشی به وای فای را حل کنیم؟
 10. چگونه مشکل وصل نشدن گوشی سامسونگ به وای فای را رفع کنیم؟
 11. چگونه مشکل وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کنیم؟
 12. به چه دلیل گوشی به وای فای وصل است اما اینترنتی ندارد؟

مشکل وصل نشدن گوشی به وای فای می‌تواند شما را از بیشتر برنامه کاریتان عقب بیاندازد. ما در این مقاله وصل نشدن گوشی به وای فای را بررسی و روش‌های مفیدی برای متصل کردن آن به شما یاد می‌دهیم. پس اگر می‌خواهید مشکل وصل نشدن گوشی به وایفای را به‌سادگی حل کنید؛ تا آخر این مقاله همراه گامالوپ بمانید.

وصل نشدن گوشی به وایفای به‌دلیل باگ‌های موبایل؛ مهم‌ترین مشکل در اتصال اینترنت وای فای!

یکی از مهم‌ترین دلایل وصل نشدن گوشی به وایفای، باگ‌های موبایل است. ممکن است که گاهی باگ‌های‌ موبایل از وصل شدن گوشی به وای فای جلوگیری کنند و فعالیت شما را برهم بزنند. روش‌های بسیاری برای خلاص شدن از باگ‌های گوشی وجود دارد تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، موبایل را به وایفای وصل کنید.

 بهترین راه برای رفع باگ در موبایل‌های پیشرفته، خاموش و فراموش کردن آن است. شما می‌توانید با استفاده از فراموش یا ریست کردن وای فای موبایل، از شر بسیاری از باگ‌ها خلاص و به‌راحتی به وای فای وصل شوید. برای ریست کردن گوشی‌های آیفون در اولین مرحله بر روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید. حال وارد قسمت جزئیات شوید و Forget This Network را بزنید.

 برای ریست کردن گوشی‌های اندروید کافی است که وارد Setting و گزینه Connections یا  Network & Internet را بزنید. در آخر بر روی نام وای فای کلیک و Forget را انتخاب کنید. با این روش به‌راحتی می‌توانید گوشی خود را ریست و مشکل وصل نشدن گوشی به وای فای را حل کنید.

لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند علاوه بر آشنایی با دلایل وصل نشدن گوشی به وای فای؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی Call Of Duty Modern Warfare 3 به گامالوپ سر بزنید.

قدیمی بودن سیستم‌عامل‌ اندروید و آیفون

قدیمی بودن سیستم‌عامل‌ اندروید و آیفون از دلایل وصل نشدن گوشی به وایفای!

یکی دیگر از مشکلاتی که از وصل شدن به وای فای جلوگیری می‌کند؛ قدیمی بودن سیستم عامل موبایل است. هر چقدر سیستم عامل موبایلتان پایین‌تر باشد؛ ممکن است در استفاده از برنامه‌های گوشی با مشکل روبه‌رو شوید. با ارتقا سیستم عامل موبایل، به‌راحتی می‌توانید به قابلیت‌های جدید گوشی دست پیدا کنید. همچنین با بروزرسانی سیستم عامل می‌توانید از بیشتر مشکل‌های گوشی جلوگیری کنید.

 در گوشی‌های اندروید باید به قسمت تنظیمات بروید و System را بزنید. در ادامه گزینه System update را انتخاب و بر روی Check for update بزنید. برای بروزرسانی سیستم عامل در گوشی‌های آیفون کافی است به بخش تنظیمات بروید و General را انتخاب کنید. گزینه Software Update را بزنید و Download & Install را کلیک کنید. در آخر گزینه Install را بزنید تا بدون هیچ‌مشکلی سیستم‌عامل شما آپدیت شود. با این روش‌ها به‌راحتی سیستم‌عامل خود را ارتقا دهید و گوشی خود را به وای فای وصل کنید.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره وصل نشدن موبایل به وای فای؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 به گامالوپ مراجعه کنید.

علت وصل نشدن گوشی سامسونگ به وای فای؛ بهترین روش برای متصل کردن گوشی سامسونگ!

ممکن است گاهی در اتصال اینترنت گوشی سامسونگ به وای فای منزل یا محل کار ایراداتی به‌وجود بیاید. روش وصل کردن گوشی سامسونگ به وایفای بسیار راحت است و با خواندن این مطالب می‌توانید در کمترین زمان ممکن آن را بیاموزید. ممکن است به دلیل مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، رمز عبورهای اشتباه، امواج رادیویی و غیره موبایل سامسونگ به وای فای وصل نشود.

اگر مشکل گوشی شما سخت‌افزاری است؛ باید حتما به تعمیرکاری ماهر مراجعه کنید. حتما به تعمیرکاری قابل اعتماد مراجعه کنید تا مشکلات دیگری برای گوشی شما رخ ندهد. همچنین گاهی روشن بودن Power Saving باعث وصل نشدن گوشی به وای فای می‌شود. شما باید تمام این عوامل را بررسی تا مشکل وصل نشدن گوشی به وایفای را در کمترین زمان ممکن رفع کنید.

شما می‌توانید در کنار دانستن علت وصل نشدن گوشی سامسونگ به اینترنت وای فای؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی  اساسینز کرید به سایت گامالوپ مراجعه کنید.

وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای، یکی از بدترین معظل‌های دارندگان گوشی شیائومی است

دانستن علت وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای؛ روشی برای متصل کردن گوشی شیائومی!

بسیاری از کاربران از وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای شکایت می‌کنند. وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای، یکی از بدترین معظل‌های دارندگان گوشی شیائومی است و آن‌ها را از انجام فعالیت‌های مختلف عقب می‌اندازد. ممکن است به دلیل باگ‌های نرم‌افزاری، قدیمی بودن سیستم‌عامل، مشکلات سخت‌افزاری؛ مشکلات تنظیمات و غیره باعث وصل نشدن گوشی شیائومی به اینترنت وای فای شود. در ادامه روش‌های مرحله به مرحله برای متصل کردن گوشی شیائومی به وای فای را برای شما بیان می‌کنیم:

 • وارد بخش تنظیمات گوشی شیائومی شوید.
 • منوی Connection and share را اجرا کنید.
 • به قسمت Option بروید تا وای فای را ریستارت کنید.
 • در آخر گزینه بازیابی تنظیمات کارخانه را بزنید.

با این راهکار به راحتی می‌توانید شبکه وای فای را در MUI ریستارت و مشکل متصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای را رفع کنید.

چرا گوشی به وای فای وصل میشه ولی اینترنت نداره؟

بعضی وقت‌ها وای فای شما به گوشی وصل می‌شود؛ ولی شما هیچ‌گونه اینترنتی ندارید. این مشکل ممکن است برای هر کاربری پیش بیاید و او را از کار و فعالیت خود بازدارد. شما باید حتما چراغ‌های مودم یا وای فای را بررسی کنید تا از وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. شبکه وای فای را بر روی دستگاه‌های دیگر تست کنید تا مطمئن شوید که مشکل از کدام یک است.

 همچنین حتما قبل از استفاده از وای فای داده‌های تلفن همراه خود را خاموش کنید تا تداخلی بر روی آن ایجاد نکند. در بعضی از موبایل‌ها، روشن بودن همزمان داده و وای فای موجب قطعی اینترنت می‌شود. همچنین با تغییر آدرس DNS نیز می‌توانید مشکل وای‌فای خود را به‌سادگی حل کنید. با این روش‌ها به‌راحتی مشکل نداشتن اینترنت وای فای را رفع کنید.

دلایل متصل نشدن گوشی به وای فای را در گامالوپ دنبال کنید!

در این مقاله دلایل وصل نشدن گوشی به وایفای را به‌صورت کامل برای شما بررسی کردیم. همچنین راهکارهای کلیدی برای وصل کردن گوشی به وای فای را برای شما بیان کردیم. همنیطور دلیل وصل نشدن گوشی شیائومی و سامسونگ به وای فای را برای شما شرح دادیم. حتما این راهکارها را با دقت انجام دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل وصل نشدن موبایل به وایفای را رفع کنید.

علت وصل نشدن موبایل به وای فای را درگامالوپ بخوانید. گامالوپ مرجعی معتبر در حوزه خرید محصولات گیمینگ اعم از کنسول‌های بازی، خرید گیفت کارت، خرید اکانت قانونی، خرید انواع هدفون گیمینگ و غیره فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات گامالوپ از طریق شماره 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با متصل نشدن گوشی به وای فای را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید راهکارهای مفید خود برای وصل کردن گوشی به وای فای را به دیگر مخاطبان سایت گامالوپ معرفی کنید. امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید.

سوالات متداول:

چرا گوشی به وای فای وصل نمی‌شود؟

گاهی ممکن است گوشی به دلیل مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، مشکلات شبکه‌ای، تنظیمات مودم، قدیمی بودن سیستم‌عامل و غیره به وای فای وصل نشود.

چگونه مشکل وصل نشدن انواع گوشی به وای فای را حل کنیم؟

بروزرسانی سیستم عامل، مشکل وصل نشدن گوشی به وای فای را حل می‌کند. همچنین می‌توانید از طریق ریست کردن وای فای مشکل وصل نشدن گوشی به وای فای را رفع کنید.

چگونه مشکل وصل نشدن گوشی سامسونگ به وای فای را رفع کنیم؟

یکی از بهترین راهکارها برای وصل کردن گوشی سامسونگ به وای فای، خاموش کردن Power Saving است.

چگونه مشکل وصل نشدن گوشی شیائومی به وای فای را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کنیم؟

شما می‌توانید از طریق ریستارت کردن شبکه وای فای در MUI مشکل وصل نشدن اینترنت را حل کنید.

به چه دلیل گوشی به وای فای وصل است اما اینترنتی ندارد؟

به دلیل تداخل داده و وایفای، وصل نبودن چراغ‌های مودم، تنظیمات غلط و غیره باعث نبود اینترنت می‌شود.