انیمه one piece odyssey بیش از 25 سال است که تولید شده و طرفداران زیادی دارد. وان‌‌پیس یکی از پرفروش‌ترین بازی‌ها و پس از سوپرمن، دومین کتاب مصور پرفروش تاریخ است. پس از سال‌ها انتظار، بازی one piece odyssey  نیز ساخته شده است. توسعه‌دهنده بازی وان‌پیس اودیسی ilca است. بازی one piece odyssey در ژانر نقش‌آفرینی بوده و برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شده است. بازی one piece odyssey اوپن ورد بوده و دارای فضای زیبایی است. جالب است بدانید آهنگساز بازی وان‌پیس موتوی ساکورا، آهنگساز بازی‌های dark souls و tales است.

فهرست محتوا

6 مورد
  1. داستان بازی one piece odyssey؛ ماجرجویی در اقیانوس گرندلاین
  2. بررسی گیم پلی بازی one piece odyssey؛ بازی در سبک jrpg !
  3. بررسی نحوه مبارزه در بازی one piece odyssey؛ مبارزات هیجان انگیز وان پیس
  4. بررسی گرافیک بازی one piece odyssey؛ دنیای بازی در one piece odyssey 
  5. بازی one piece odyssey را بخریم یا نخریم؟
  6. بهترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ خریداری کنید!

اگر شما طرفدار انیمه و مانگای وان‌پیس باشید پس نباید بازی one piece odyssey را از دست بدهید. ما در این مقاله به نقد و بررسی بازی one piece odyssey می‌پردازیم. اگر می‌خواهید با بازی زیبای one piece odyssey آشنا شوید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

داستان بازی one piece odyssey؛ ماجرجویی در اقیانوس گرندلاین

داستان بازی one piece odyssey درباره پسری لاستیکی به نام لوفی است. لوفی با خوردن میوه شیطانی به مرد لاستیکی تبدیل شده است. لوفی کلاه حصیری رویایی دارد که گنج بزرگ دزد دریایی گل‌دی‌راجر را پیدا کند و پادشاه دزدان دریایی شود. او به همراه افرادی که در ماجراجویی‌اش با آن‌ها آشنا می‌شود به گرندلاین می‌رود. همراهان لوفی زوزو، نامی، اوسوپ، سانجی، چوپر، روبین و فرانکی است.

در داستان بازی one piece odyssey لوفی کلاه حصیری و همراهانش در طوفان گرندلاین گیر افتاده و به جزیره‌ای مرموز می‌رسند. لوفی کلاه‌حصیری و دیگر همراهانش در جزیره از یک‌دیگر جدا شده و ماجراجویی آن‌ها شروع می‌شود. آن‌ها در جزیره با چیزهای مرموز و خطرناک برخورد می‌کنند. در جزیره با فردی به نام lim آشنا شده که از دزدان دریایی متنفر است. در بازی one piece odyssey شما با جنگجویان بسیار قوی روبه‌رو می‌شوید و باید با آن‌ها مبارزه کنید. در ادامه همراه با گامالوپ به بررسی گیم پلی ، گرافیک و نحوه بازی وان پیس اودیسی می‌پردایم.

گیم پلی بازی one piece odyssey

بررسی گیم پلی بازی one piece odyssey؛ بازی در سبک jrpg !

بدون شک بازی one piece odyssey یکی از بهترین بازی‌های jrpg است. بازی دارای گیم‌ پلی بسیار زیبایی است که نباید آن را از دست دهید. استفاده از صداپیشگان انیمه وان پیس برای کاراکترهای بازی one piece odyssey خبر خوبی برای طرفداران این انیمه است. بازی one piece odyssey شاید برای برخی از کسانی که انیمه وان پیس را ندیده‌اند جذاب نباشد. اما بازی one piece odyssey می‌تواند نظر گیمرها را به خود جلب کند.

بازی one piece odyssey تجربه خوبی برای کسانی بوده که تمایل دارند بازی‌ در سبک jrpg بازی کنند. گیم پلی بازی دارای نکاتی از قبیل محیط بازی، نحوه مبارزه، جلوه‌های بصری و شخصیت‌ها است که در ادامه آن‌ها را شرح می‌دهیم. گیم پلی بازی one piece odyssey با گیم پلی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 نمی‌رسد اما می‌تواند نظر طرفداران خود را جلب کند.

بررسی نحوه مبارزه در بازی one piece odyssey؛ مبارزات هیجان انگیز وان پیس

نحوه مبارزات بازی one piece odyssey بسیار جذاب است. هر یک از شخصیت‌های بازی one piece odyssey دارای قدرت‌های متفاوتی می‌باشند تا دشمن خود را شکست دهند. مثلا لوفی از قدرت کش دادن کلاه حصیری، زوزو با استفاده از سه شمشیرش و سانجی با پاهایش مبارزه می‌کند. مبارزه در بازی one piece odyssey به صورت نوبتی بین شخصیت‌های بازی جابه‌جا می‌شود. شما به صورت کاملا اختیاری می‌توانید شخصیت خود را تغییر دهید.

بازی one piece odyssey شما در هنگام مبارزه وارد صفحه مبارزه با دشمن می‌شوید. بازی one piece odyssey دارای سیستم SCRAMBLE AREA BATTLES است. از طریق منوی مبارزه شما انتخاب می‌کنید که چطور و با چه قدرتی به دشمن ضربه بزنید. یکی از ایرادات مهم بازی one piece odyssey مبارزه آسان و پایین بودن سطح دشمنان است. بازی one piece odyssey زیاد چالش‌برانگیز نیست و شما به راحتی می‌توانید دشمنتان را شکست دهید. شما با هربار مبارزه با دشمنان می‌توانید لول شخصیت‌ها را بالا برده و بهینه‌سازی کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید اکانت قانونی FC24

بررسی گرافیک بازی one piece odyssey

بررسی گرافیک بازی one piece odyssey؛ دنیای بازی در one piece odyssey 

گرافیک بازی one piece odyssey به شدت عالی بوده و برای بازی 60 دلاری گزینه خوبی است. بازیone piece  odyssey دارای بهترین جلوه‌های بصری است. محیط بازی one piece odyssey مانند انیمه ساخته شده و مورد توجه بیننده‌های انیمه زیبای وان پیس قرار گرفته است. بازی one piece odyssey در پلتفرم‌های نسل 8 و 9 گرافیک و کیفیت بسیار بهینه‌ای می‌دهد. بازی one piece odyssey متنوع‌ترین و زیباترین محیط را دارد که شما را به هیچ وجه خسته نمی‌کند.

بازی one piece odyssey همانطور که شرح دادیم اوپن ورد است. اما روندی که در بازی طی می‌شود اصلا مانند بازی اوپن ورد نیست. در بازی شما چند مسیر در روبه‌‍رویتان وجود دارد. اما مسیرها اکثرا توسط موانع بسته شده‌اند و شما نمی‌توانید در بازی one piece odyssey به خوبی اکتشاف کنید. در بازی one piece odyssey مسیرهای مختلفی وجود دارد که به هر شخصیت برای رد شدن از مانع‌ها نیاز دارد و شما نمی‌توانید تنها با یک شخصیت بازی کنید. در آخر شما می‌توانید با همراهان خود شب‌ها کمپ کنید و برای مبارزه فردا آماده شوید.

در صورت تمایل به خرید اکانت قانونی بازی وان پیس اودیسی و بهترین بازی‌های ps4 آفلاین و آنلاین می‌توانید به وبسایت گامالوپ مراجعه کنید.

بازی one piece odyssey را بخریم یا نخریم؟

شاید الان برایتان سوال شود که بازی one piece odyssey بخریم یا نخریم. اگر شما طرفدار انیمه و مانگای وان پیس باشید این بازی مناسب شما است. بازی one piece odyssey دارای داستانی زیبا است و حال و هوای انیمه را به شما می‌دهد. اگر شما گرافیک و جلوه‌های بصری را اولویت خود قرار داده‌اید بازی one piece odyssey گزینه مناسبی برای خرید است. اگر علاقمند به بازی‌های اوپن ورد می‌باشید بازی one piece odyssey را انتخاب نکنید چون در دنیای بازی بسیار محدود خواهید بود و آزادانه نمی‌توانید اکتشاف کنید.

اگر در مبارزه دنبال هیجان و چالش‌های سخت باشید بازی one piece odyssey گزینه مناسبی نمی‌باشد. یکی از مشکلات دیگر بازی one piece odyssey سیو کردن بازی است. شما آزادانه نمی‌توانید هرجایی بازی را سیو کنید و فقط در مواقع چک‌پوینت می‌توانید بازی را سیو کنید. در نتیجه اگر طرفدار انیمه وان پیس نیستید و با فضای بازی و شخصیت‌ها ارتباط برقرار نمی‌کنید این بازی گزینه مناسبی برای شما نیست. به منظور تجربه بازی چالش برانگیز با داستانی گیرا و قوی می‌توانید برای خرید بازی god of war ragnarok اقدام کنید.

بهترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ خریداری کنید!

ما در این مقاله به نقد و بررسی بازی one piece odyssey پرداختیم و نحوه مبارزه و گرافیک بازیone piece odyssey را بررسی کردیم. همچنین نکاتی برای خرید بازی one piece odyssey بیان کردیم. بازی one piece odyssey کاملا سلیقه‌ای است و نمی‌توان گفت این بازی مطلقا خوب یا بد است. در صورت تمایل به خرید بازی وان پیس اودیسی و دیگر بازی های پرطرفدار سال می‌توانید با کارشناسان مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید.

گامالوپ یکی از مجموعه‌های فعال و خلاق در زمینه خرید اکانت قانونی، خرید گیفت کارت پلی استیشن و خرید تجهیزات گیمینگ است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات در زمینه محصولات و تجهیزات گیمینگ می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید. همراه با گامالوپ با بهترین بازی‌های سال آشنا شوید و تجربه نابی از اجرای بازی‌های خود داشته باشید.