اشتراک‌گذاری تصاویر از طریق شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها به یکی از رفتارهای اجتماعی ما در دنیای مدرن تبدیل شده است. گوشی‌های همراه یکی از بهترین ابزارهای اشتراک‌گذاری سریع تصاویر است. گاهی حجم و اندازه تصاویر بیش از حد استاندارد بوده و نیاز به تغییر سایز و حجم آن‌ها احساس می‌شود. یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای کم کردن حجم عکس در اندروید استفاده از برنامه و اپلیکیشن‌ها است. بر این حسب در این مقاله بهترین برنامه‌ها برای کم کردن حجم عکس در اندروید را معرفی و اهمیت کاهش حجم تصاویر را بررسی می‌کنیم.

فهرست محتوا

9 مورد
  1. اهمیت کم کردن حجم عکس؛ عکس‌هایی با حجم کم چه کاربردی دارند؟
  2. برنامه‌های کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت در گوشی‌های اندروید
  3. 1- Photo Compressor and Resizer، امکانی برای کاهش حجم عکس به 100 کیلوبایت با گوشی!
  4. 2- Pixlr، راهی برای كم كردن حجم عکس بدون افت كيفيت!
  5. 3- Pic Tools، راهی برای نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی سامسونگ!
  6. 4- Adobe Photoshop Express، حرفه‌ای‌ترین راهکار نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی!
  7. 5- Photo Tools: Compress, resize، راهکار کاهش حجم عکس به 200 کیلوبایت با گوشی!
  8. 6- Codenia Image size، روشی برای نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی!
  9. با اشتراک‌گذای تصاویر کم حجم از بازی‌های خود در دنیای گیم شناخته شوید!

اهمیت کم کردن حجم عکس؛ عکس‌هایی با حجم کم چه کاربردی دارند؟

ممکن است شما نیز با اروری با عنوان کاهش حجم عکس به 100 کیلوبایت مواجه شده باشید. ارور کاهش حجم در زمان ثبت نام یا ثبت آگهی در برخی از سایت‌ها دیده می‌شود. در این زمان نیاز است که شما حجم عکس مورد نظر را تا 100 یا 200 کیلوبایت کاهش دهید. همچنین در بعضی از موارد نیاز است که حجم و اندازه عکس را کم کنید تا بتوانید آن را از طریق شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

از سوی دیگر حجم بالای عکس‌ها فضای ذخیره بیشتری خواسته و حافظه گوشی را پُر می‌کند. در اینگونه موراد شما باید به صورت مداوم تصاویر گوشی را بر روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ خالی کنید. بر این اساس مهم است که شما بتوانید در زمان مناسب به سریع‌ترین روش ممکن، حجم عکس مورد نظر خود را کم کنید. در ادامه همراه با مجموعه گامالوپ روش‌ و بهترین برنامه‌های کاهش حجم عکس را معرفی می‌کنیم.

برنامه‌های کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت در گوشی‌های اندروید

نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی به دو صورت است. در روش اول شما می‌توانید از طریق تنظیمات گوشی خود، کیفیت عکس و فیلمبرداری گوشی را بر روی حالت Medium قرار داده و حجم آن‌ها را کم کنید. در این روش کیفیت عکس و فیلم‌های شما کمتر از حد استاندارد گوشی است. اما اگر کیفیت عکس برایتان مهم است. بهتر است پس از عکس‌برداری با استفاده از اپلیکیشن و برنامه‌ها، حجم عکس را کاهش دهید. در ادامه 8 برنامه کاربردی كم كردن حجم عکس بدون افت كيفيت در گوشی‌های اندروید را معرفی می‌کنیم.

برنامه Photo Compressor and Resizer یکی از بهترین برنامه‌های کاهش حجم عکس روی گوشی است

1- Photo Compressor and Resizer، امکانی برای کاهش حجم عکس به 100 کیلوبایت با گوشی!

برنامه Photo Compressor and Resizer یکی از بهترین برنامه‌های کاهش حجم عکس روی گوشی است. برنامه Photo Compressor & Resizer نسبت به رقبای خود پیشرفته‌تر بوده و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. از مزایای این برنامه می‌توان به حذف نسخه اصلی عکس پس از اتمام فرآیند کاهش حجم، امکان تعیین میزان حجم توسط شما، وجود ابزارهایی برای ویرایش، تغییر نسبت فریم، امکان کراپ کردن تصاویر و غیره نام برد.

علاوه بر امکانات اصلی برای کاهش حجم تصاویر، شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Photo Compressor and Resizer فایل‌هایی با فرمت JPEG و JPG را در کنار PNG و WEBP را متراکم کنید. توجه داشته باشید که با اپلیکیشن‌های کاهش حجم می‌توانید تصاویری از بازی‌های محبوب خود برای استریم آماده‌سازی کنید. کافی است بازی هیجان‌انگیزی را با خرید اشتراک پلاس اکسترا اجرا و از روند بازی و امتیازات خود عکس بگیرید. سپس تصاویر بازی‌های خود را با رقیبان و دوستانتان به اشتراک بگذارید.

2- Pixlr، راهی برای كم كردن حجم عکس بدون افت كيفيت!

Pixlr در کنار تمام امکاناتی که ارائه می‌دهد، یکی از برنامه‌‌های است که برای افراد مبتدی بسیار کارآمد است. Pixlr امکانات و قابلیت‌های ویژه‌ای را برای اجرای ویرایش‌ها ارائه می‌کند. همچنین امکان ویرایش تصاویر در فضای ابری را نیز خواهید داشت. بر این اساس اگر در دسته گیمرها قرار دارید و بازی جدید و محبوب گاد آف وار را بازی کرده‌اید می‌توانید تصاویر بازی را در فضای ابری ذخیره کنید. پس از اجرای بازی با استفاده از برنامه Pixlr ویرایش‌های مدنظر را روی تصویر انتخابی خود داشته باشید. سپس تصاویر را با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات در رابطه بازی‌های جدید سال و خرید گاد اف وار رگناروک به سایت گامالوپ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان گامالوپ تماس بگیرید و راهنمای لازم را برای خرید اکانت قانونی دیگر بازی‌های محبوب دریافت کنید.

3- Pic Tools، راهی برای نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی سامسونگ!

ابزار Pic Tools یکی از برنامه‌های شناخته شده کاهش حجم عکس است. با استفاده از Pic Tools می‌توانید فایل‌های تصاویر را به فرمت‌های مختلف تبدیل و متراکم کنید. به عنوان نمونه می‌توانید فایل‌هایی با فرمت JPEG و JPG را به PDF تبدیل و حجم آن‌ها را کم کنید. از قابلیت‌های دیگر اپلیکیشن Pic Tools امکان مقایسه فایل اصلی با فایل خروجی و همچنین پردازش همزمان چند عکس با همدیگر است. همچنین می‌توانید اندازه و سایز تصاویر را تغییر داده و در صورت نیاز بخش‌هایی از تصاویر را کراپ کنید.

4- Adobe Photoshop Express، حرفه‌ای‌ترین راهکار نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی!

Adobe Photoshop Express یکی از برنامه‌های پیشرفته برای کاهش حجم عکس از طریق گوشی است. برنامه Adobe Photoshop Express امکان ویرایش تصاویر در حال حرکت را فراهم کرده و قابلیت‌های ویژه‌ای را در اخیتار شما قرار می‌دهد. چرا که این برنامه یکی از ابزارهای حرفه‌ای ویرایش تصاویر است.

با استفاده قابلیت دسترسی به تصاویر در فضای ابری می‌توانید عکس‌های ذخیره از بازی جذاب و هیجان‌انگیز کالاف دیوتی مدرن وارفار را با استفاده از برنامه Adobe Photoshop Express ویرایش کنید. سپس تصاویر بازی و امتیازات خود را با دیگر گیمرهای جهان به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Photo Tools: Compress, resize یکی از ابزارهای کمتر شناخته شده  و کاربردی برای کاهش حجم عکس در اندروید است.

5- Photo Tools: Compress, resize، راهکار کاهش حجم عکس به 200 کیلوبایت با گوشی!

اپلیکیشن Photo Tools: Compress, resize یکی از ابزارهای کمتر شناخته شده در دنیای دیجیتال است. اما با ارائه امکانات مختلفی مانند فشرده ساری تصاویر، تغییر اندازه، کراپ، تبدیل فرمت‌های به هم، تغییر نسبت تصاویر، اشتراک‌گذاری مستقیم فایل‌های خروجی، ذخیره‌سازی گروهی، پردازش گروهی عکس‌ها و غیره، یکی از برنامه‌های کاربردی برای کاهش حجم عکس است.

بیشتر بخوانید: خرید اکانت قانونی فیفا 24

6- Codenia Image size، روشی برای نحوه كم كردن حجم فايل عکس در گوشی!

ابزار Codenia Image size یکی دیگر از برنامه‌های علمی و بسیار ساده و کاربردی برای کم کردن حجم عکس در اندروید است. برنامه Codenia مانند دیگر اپلیکیشن‌ها امکان ویرایش تصاویر، تغییر سایز و اندازه، کراپ، سفارشی‌سازی و کاهش حجم عکس‌ها را بدون افت کیفیت فراهم می‌کند.

با اشتراک‌گذای تصاویر کم حجم از بازی‌های خود در دنیای گیم شناخته شوید!

در این مقاله بهترین برنامه‌های كم كردن حجم عکس در اندروید را معرفی و اهمیت کاهش حجم عکس را در دنیای مدرن بررسی کردیم. در کنار نیاز به داشتن تصاویری با حجم کم برای ثبت نام با درج آگهی در برخی از وب‌سایت‌ها، برای فعالیت در شبکه‎های اجتماعی نیز به تصاویری با حجم کم نیاز دارید. اشتراک‌گذاری تصاویر در شبکه‌های شناخته شده گیم برای گیمرها یک دغدغه‌ مهم است.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی در زمینه استریم، اشتراک‌گذاری تصاویر و خرید محصولات و تجهیزات گیم می‌توانید با مجموعه گامالوپ از طریق شماره تلفن‌های 06152370253 و 09302227675 ارتباط بگیرید. گامالوپ یکی از مراجع اصلی گیم و گیم پلی در ایران است و همراه با تیم فنی خود شما را همراهی می‌کند. همراه با گامالوپ بهترین‌ها را تجربه و از بازی‌های خود نهایت لذت را ببرید.