با پیشرفت مایکروسافت ویندوز و عرضه سیستم‌عامل‌های قوی، گرافیک بازی‌های کامپیوتری بالاتر رفته است. پیشرفت کامپیوترهای گیمینگ به‌طوری است که گرافیکی برابر با کنسول‌های گیمینگ را به شما اهدا می‌کند. همه بازی‌های نسل جدید به‌صوررت انحصاری برای کنسول‌ها قرار نگرفته و شما می‌توانید جدیدترین عنوان‌ها را با پی‌سی تجربه کنید.

فهرست محتوا

14 مورد
 1. بازی Red Dead Redemption 2؛ یکی از بهترین بازی های کامپیوتری!
 2. بازی Control؛ سنگین ترین بازی گرافیکی کامپیوتر!
 3. بازی Dying Light 2؛ جزو گرافیکی ترین بازی های نسل نهم!
 4. بازی Elden Ring؛ یکی از گرافیکی ترین بازی های کنسول و کامپیوتر!
 5. بازی Hitman 3؛ جزو گرافیکی ترین بازی های جهان!
 6. بازی Far Cry 6، از گرافیکی ترین بازی های اول‌شخص کامپیوتر!
 7. بازی Forza Horizon 5؛ گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر در سبک شبیه‌ساز ماشینی!
 8. گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر را در سایت گامالوپ دنبال کنید!
 9. سوالات متداول:
 10. گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر کدام است؟
 11. گرافیکی ترین بازی اول‌شخص کامپیوتر کدام است؟
 12. گرافیکی ترین بازی شبیه‌ساز ماشینی کامپیوتر چیست؟
 13. گرافیکی ترین بازی کامپیوتری مخفی کاری چیست؟
 14. گرافیکی‌ترین بازی های آفلاین کامپیوتر چیست؟

ما در این مقاله به بررسی گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر در ژانرهای متنوع می‌پردازیم. پس اگر می‌خواهید تجربه‌ای واقع‌گراینه با گرافیکی بالا را داشته باشید؛ تا آخر این مقاله همراه گامالوپ بمانید.

بازی Red Dead Redemption 2؛ یکی از بهترین بازی های کامپیوتری!

Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی ‌های کامپیوتری در ژانر اکشن و ماجراجویی است. بازیRed Dead Redemption 2 توسط شرکت راک‌استار گیمز تولید و برای تمام کنسول‌ها و مایکروسافت ویندوز عرضه شده است. ای بازی امتیاز 97 را از متاکریتیک دریافت کرده است.

داستان بازی درباره پایان عصر غرب وحشی است. سرقتی به اشتباه در شهر غربی بلک واتر رخ داده و آرتور مورگان با اعضای گروهش فرار می‌کند. نیروهای فدرال و شکارچیان برای گیرانداختن اعضای گروه آرتور مورگان دست به‌کار می‌شوند. آرتور مورگان به همراه دوستانش مسیر مهیج و خطرناکی را در پیش دارد.

شما می‌توانید علاوه بر آشنایی با گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر؛ برای خرید اکانت‌های قانونی از جمله اکانت قانونی اسپایدر من 2 به گامالوپ سر بزنید.

بازی Control از سنگین ترین بازی گرافیکی کامپیوتر

بازی Control؛ سنگین ترین بازی گرافیکی کامپیوتر!

Control جزو سنگین‌ترین بازی های گرافیکی کامپیوتر است. ژانر بازی اکشن و ماجراجویی و امتیاز 85 را از سایت متاکریتیک دریافت کرده است. حالت Control تک‌نفره و توسط رمدی انترتینمنت تولید شده است. همچنین بازی به‌صورت سوم‌شخص است که می‌توانید آن را آفلاین تجربه کنید.

بازی کنترل فضایی تاریک و گرافیکی خیره‌کننده را دارد. محیط بازی بسته است و شما در ساختمان‌ها و فضای بسته مبارزه می‌کنید. شما می‌توانید زمین و زمان را کنترل و بر محیط خود تاثیر بگذارید. همچنین نبردهای خشونت‌آمیز و مهیج را برای شما به ارمغان آورده و لذت یک گیم با کیفیت را تجربه می‌کنید.

لازم به ذکر است که گیمرها علاوه بر آشنایی با گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر؛ می‌توانند برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی Call Of Duty Modern Warfare 3 به گامالوپ مراجعه کنند.

بازی Dying Light 2؛ جزو گرافیکی ترین بازی های نسل نهم!

Dying Light 2 از گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر و کنسول‌های گیمینگ نسل 9 است. این بازی توسط تکلند تولید و عرضه شده است. با موفقیت نسخه اول، سازندگان تصمیم به ساخت نسخه دوم بازی گرفتند. ژانر بازی Dying Light 2 نقش‌آفرینی، اکشن و بقا که نمره قابل قبولی را از منتقدان دریافت کرده است. زاویه دوربین در بازی اول‌شخص بوده و برای تمام کنسول‌های گیمینگ و مایکروسافت ویندوز عرضه شده است.

داستان بازی Dying Light 2، دنباله‌ای برای نسخه قبل بازی است. شما باز هم باید با استفاده از مهارت‌های پارکور از دست زامبی‌ها فرار کرده و ماموریت خود را انجام دهید. همچنین قابلیت‌های بیشتری به بازی اضافه شده که شما را سوپرایز می‌کند. در بازی Dying Light 2 زامبی‌های خطرناک‌تری حضور داشته که چالش‌های مهیجی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره ترسناک‌ترین بازی های کامپیوتر؛ در صورت علاقه‌مندی به ژانر ورزشی، برای خرید اکانت fc24 به گامالوپ مراجعه کنید.

بازی Elden Ring؛ یکی از گرافیکی ترین بازی های کنسول و کامپیوتر!

بازی Elden Ring یکی از سخت‌ترین بازی‌های گرافیکی که توسط باندای نامکو انترتینمنت عرضه شده است. الدن رینگ نمره 94 را از متاکریتیک دریافت کرده و در ژانر اکشن و نقش‌آفرینی است. بازی اوپن ورد و به کارگردانی هیده‌تاکا میازاکی ساخته شده است. الدن رینگ درحالت‌ تک‌نفره و چندنفره است که می‌توانید آن را همراه با دوستان خود تجربه کنید.

داستان بازی Elden Ring در دنیای جادویی به نام سرزمین‌های میانه روایت می‌شود. مبارزه با باس فایت‌های قوی و سربازان خطرناک از بهترین ویژگی‌های بازی است. همچنین شما قابلیت شخصی‌سازی کرکتر خود را داشته و می‌توانید جنسیت جنگجوی خود را به‌راحتی تغییر دهید.

بازی Hitman 3؛ جزو گرافیکی ترین بازی های جهان!

Hitman 3 یکی دیگر از گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر که توسط آی‌او اینتراکتیو تولید و عرضه شده است. بازی در ژانر مخفی‌کاری و اکشن قرار دارد و مورد توجه بسیاری از پی‌سی گیمرهای جهان قرار گرفته است. بازی تک‌نفره است و به دو صورت آنلاین و آفلاین می‌توانید بازی را تجربه کنید. Hitman 3 نیاز به سیستم‌عامل قوی داشته تا بازی را بدون مشکل اجرا کند.

بازی هیتمن 3 مانند نسخه‌های قبلی بازی ماموریتی برای شما تنظیم شده و باید فردی را به‌صورت مخفیانه به قتل برسانید. همچنین دارای مراحل متنوعی بوده و گرافیک خیره‌کننده‌ای دارد. اگر به بازی‌های مخفی‌کاری علاقه‌مندید؛ بازی Hitman 3 را حتما تجربه کنید. بازی هیتمن 3 در سال 2021 برای نسل 8 و 9 کنسول‌های گیمینگ و مایکروسافت ویندوز عرضه شده است.

بازی Far Cry 6 از گرافیکی ترین بازی های اول‌شخص کامپیوتر

بازی Far Cry 6، از گرافیکی ترین بازی های اول‌شخص کامپیوتر!

 Far Cry 6 یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های اول‌شخص کامپیوتر که توسط شرکت یوبی‌سافت عرضه شده است. ژانر بازی اکشن و ماجراجویی و بازی امتیاز 74 را از متاکریتیک دریافت کرده است. طرفداران مجموعه فارکرای می‌توانند سبک جدیدی از مبارزه را در Far Cry 6 تجربه کنند.

داستان بازی فارکرای 6، جنگ‌های انقلابی در جزیره‌ای واقع در دریای کارائیب را روایت می‌کند. این جزیره رئیس جمهوری فاسد به نام آنتون کاستیلو دارد. آنتون کاستیلو رویای شکوه جزیره یارا را نابود کرده و موجب برانگیختن حس انقلابیون می‌شود. شما باید با گروه‌های انقلابی متحد شده و این انقلاب را به ثمر برسانید.

بازی Forza Horizon 5؛ گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر در سبک شبیه‌ساز ماشینی!

Forza Horizon 5 یکی از گرافیکی ترین بازی های ماشینی کامپیوتر است. مجموعه فورزا در انحصار ایکس باکس و مایکروسافت ویندوز قرار گرفته است. بازی توسط پلی‌گراند گیمز تولید و توسط ایکس باکس گیم استودیوز عرضه شده است. همچنین نمره 92 را از سایت متاکریتیک کسب کرده و مورد توجه بسیاری از منتقدان قرار گرفته است.

بازی Forza Horizon 5 به صورت جهان باز است که می‌توانید آزادانه در جاده‌ها جولان دهید. شما در بازی فورزا 5 با کسب امتیاز، اتومبیل مورد پسند خود را می‌توانید خریداری می‌کنید. شما در پیست‌های متفاوت‌تری مسابقه داده و جدال سرعت را در این بازی تجربه می‌کنید.

گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر را در سایت گامالوپ دنبال کنید!

ما در این مقاله گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر را مورد بررسی قرار دادیم. همچنین بازی هایی اعم از Far Cry 6، Elden Ring، Control، Red Dead Redemption 2 و غیره را برای شما لیست کردیم. گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر، امکان تجربه واقعی و طبیعی را از بازی‌های ویدیویی به شما می‌دهد. این نکته را حتما در نظر بگیرید که برای اجرای گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر به سیستم‌عامل قوی پی‌سی احتیاج دارید. در صورت تمایل به دریافت لیست برترین بازی‌های جهان می‌توانید به بلاگ سایت گامالوپ مراجعه کنید.

گامالوپ مرجعی معتبر در حوزه خرید اکانت قانونی پلی استیشن، محصولات گیمینگ اعم از کنسول‌های بازی، گیفت کارت، انواع هدفون گیمینگ، اکانت قانونی اسپاتیفای و تلگرام پریمیوم است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات گامالوپ از طریق شماره 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان سایت ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه خود در رابطه با گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید گرافیکی ترین بازی های کامپیوتری مورد علاقه خود را به دیگر مخاطبان گامالوپ معرفی کنید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

سوالات متداول:

گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر کدام است؟

Forza Horizon 5، Hitman 3، Dying Light 2، Control، Far Cry 6، Red Dead Redemption 2 از گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر است.

گرافیکی ترین بازی اول‌شخص کامپیوتر کدام است؟

Far Cry 6 جزو گرافیکی ترین بازی های اول شخص کامپیوتر، که توسط شرکت یو‌بی‌سافت برای پی‌سی گیمرها عرضه شده است.

گرافیکی ترین بازی شبیه‌ساز ماشینی کامپیوتر چیست؟

Forza Horizon 5 از گرافیکی ترین بازی شبیه‌ساز ماشینی برای کامپیوتر است که از بازی‌های انحصاری ایکس باکس و ویندوز به‌شمار می‌رود.

گرافیکی ترین بازی کامپیوتری مخفی کاری چیست؟

Hitman 3 از گرافیکی ترین بازی های کامپیوتر که در سبک مخفی‌کاری ساخته شده و به‌صورت آفلاین و آنلاین است.

گرافیکی‌ترین بازی های آفلاین کامپیوتر چیست؟

Far Cry 6، Dying Light 2، Forza Horizon 5، Control و غیره از گرافیکی ترین بازی های آفلاین کامپیوتر است.