گیم پس و پلی‌استیشن پلاس از بهترین اشتراک‌های شرکت سونی و مایکروسافت است. این اشتراک‌ها برای گیمرها معرفی شده و با رویدادهای هیجان‌انگیزشان، گیمرها را تحت تاثیر قرار داده است. گیم پس و پلی استیشن پلاس قابلیت‌های فراوانی دارند که گیمرها می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. هدف اصلی ساخت اشتراک‌های گیم پس و پلی‌استیشن پلاس، استفاده بهینه گیمرها از قابلیت‌های ویژه پلی‌استیشن و ایکس باکس است.

فهرست محتوا

10 مورد
  1. معرفی گیم پس و پلی‌ استیشن پلاس؛ گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟
  2. تنوع بازی در اشتراک گیم پس و پلی استیشن پلاس؛ دسترسی به بازی‌های قدیمی و جدید!
  3. مقایسه قیمت‌ اشتراک گیم پس و پلی‌ استیشن پلاس؛ قیمت پلی استیشن پلاس و گیم پس چیست؟
  4. مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس را در گامالوپ از دست ندهید!
  5. سوالات متداول:
  6. گیم پس چیست؟
  7. پلی استیشن پلاس چیست؟
  8. شباهت گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟
  9. تفاوت‌های گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟
  10. تفاوت گیم پس و پلی‌استیشن در تنوع بازی‌ها به چه صورت است؟

 اما انتخاب بین گیم پس و پلی‌استیشن پلاس برای بسیاری از گیمرها سخت است و آن‌ها نمی‌دانند کدام یک را برگزینند. در این مقاله به مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس می‌پردازیم و ویژگی‌های هرکدام را به‌صورت کامل بیان می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید از ویژگی‌های جذاب پلی‌استیشن و ایکس باکس بهره‌مند شوید؛ تا آخر این مقاله همراه گامالوپ بمانید.

معرفی گیم پس و پلی‌ استیشن پلاس؛ گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟

اول از همه به معرفی اشتراک پلی استیشن پلاس می‌پردازیم. پلی‌استیشن پلاس یک اشتراک ماهانه است که شما ‌می‌توانید با خرید آن، به تجربه بازی‌های آنلاین چند نفره بپردازید. همچنین با پلی‌استیشن پلاس می‌توانید در بسیاری از رویدادهای سونی شرکت و از قابلیت‌های آن استفاده کنید. اشتراک پلی‌استیشن پلاس اولین بار در سال 2010 طرح‌ریزی شده و بعدها توسط شرکت سونی ارتقا، و در حال حاضر بسیاری از گیمرهای PS4 و PS5 از آن بهره می‌برند.

گیم پس اشتراک بازی‌های ویدویی است که گیمرها می‌توانند از طریق آن به بازی‌های نامحدود و رایگانی دست پیدا کنند. گیم پس مانند پلی استیشن پلاس به‌صورت اشتراکی است که شما با تهیه آن می‌توانید به طیف گسترده‌ای از بازی‌ها دسترسی پیدا کنید. همچنین از طریق اشتراک گیم پس می‌توانید بازی‌های موردانتظار و پولی را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید. گیم پس اولین‌بار در سال 2017 برای کنسول ایکس‌باکس وان و در سال 2019 برای مایکروسافت ویندوز معرفی شده است.

شما می‌توانید علاوه بر آشنایی با اشتراک‌های ایکس باکس و پلی‌استیشن؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی اف سی 24 به سایت گامالوپ مراجعه کنید.

تنوع بازی در اشتراک گیم پس و پلی استیشن پلاس

تنوع بازی در اشتراک گیم پس و پلی استیشن پلاس؛ دسترسی به بازی‌های قدیمی و جدید!

حال نوبت به بررسی تنوع بازی‌ها در اشتراک گیم پس و پلی استیشن پلاس می‌رسد. گیم پس و پلی استیشن پلاس از نظر تنوع در بازی‌ها بسیار معروف‌اند و هر ماه با طیف گسترده‌ای از بازی‌های جدید، گیمرها را سوپرایز می‌کنند. دسترسی به انواع بازی در اشتراک‌های گیم پس و پلی استیشن پلاس بستگی به نوع اشتراک شما دارد.

 اشتراک آلتیمیت و پرمیموم از بهترین اشتراک‌های ایکس باکس و پلی استیشن پلاس است که شما می‌توانید با خرید آن‌ها به تجربه بازی‌های قدیمی و جدید بپردازید. گیم پس هر ماه با بازی‌های جدیدی در فروشگاه خود گیمرها را هیجان زده می‌کند. شما می‌توانید بازی‌های جدید را در بخش کتابخانه ایکس باکس با استفاده از گیم پس تجربه کنید. همچنین به‌راحتی و به‌صورت رایگان می‌توانید به بازی‌های کلاسیک و قدیمی دست پیدا کنید.

 در اشتراک پلی استیشن پلاس شما با محدودیت‌های مختلفی روبه‌رواید. گیمرها نمی‌توانند به بازی‌های موردانتظار و انحصاری AAA سونی دسترسی پیدا کنند. اما می‌توانند با تخفیف‌های ویژه‌ای بازی‌های انحصاری AAA را خریداری کنند.  اما به‌طور کلی از طریق پلی استیشن پلاس به طیف وسیعی از بازی‌های جدید و قدیمی محبوب دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین به‌راحتی در پلی‌استیشن پلاس به تجربه بازی‌های قدیمی و کلاسیک می‌پردازید و از تجربه آن‌ها لذت می‌‌برید. شما می‌توانید از طریق پلی استیشن پلاس به خرید اکانت قانونی assassin s creed mirage و عناوین جدید دیگر با تخفیفات ویژه بپردازید.

مقایسه قیمت‌ اشتراک گیم پس و پلی‌ استیشن پلاس؛ قیمت پلی استیشن پلاس و گیم پس چیست؟

اشتراک‌های گیم پس و پلی استیشن پلاس انواعی دارند که می‌توانید هر یک از آن‌ها را خریداری کنید. در واقع با توجه به نیاز خود به این اشتراک‌ها می‌توانید به‌صورت سالانه و یا ماهانه این اشتراک‌‌ها را خریداری کنید. اشتراک پلی استیشن پلاس به‌صورت ماهانه، سه‌ماهه و یکساله معرفی شده است.

اشتراک‌های پلی استیشن پلاس را می‌توان به سه نوع اسنشال، اکسترا و پریمیوم تقسیم کرد. قیمت اشتراک یک‌ماهه، سه‌ماهه و یکساله اسنشال به ترتیب 9.99 دلار، 24.99 دلار و 59.99 دلار اعلام شده است. قیمت اشتراک یک‌ماهه، سه‌ماهه و یکساله اکسترا به ترتیب 14.99 دلار، 39.99 دلار و 99.99 دلار بیان شده است. و در آخر اشتراک ماهانه، سه‌ماهه و یکساله پریمیموم به ترتیب 17.99 دلار، 49.99 دلار و 119.99 دلار اعلام شده است.

 متاسفانه گیم پس اشتراک یکساله ندارد و شما برای خرید اشتراک یکساله به همان میزان ماهانه باید هزینه‌ای بپردازید. اشتراک گیم پس در سه نوع ایکس باکس گیم پس، پی سی گیم پس و گیم پس آلتیمیت معرفی شده است. قیمت اشتراک یک‌ماهه و سه ماهه ایکس باکس گیم پس و پی سی گیم پس به ترتیب 9.99 و 29.99 دلار است. اشتراک گیم پس آلتیمیت یک‌ماهه و سه‌ماهه به ‌ترتیب با قیمت 14.99 و 44.99 دلار است. شما می‌توانید از طریق اشتراک گیم پس آلتیمیت عناوین جدیدی مثل کالاف دیوتی مدرن وار فار 3 را با تخفیفات ویژه‌ای پیش خرید کنید.

مشاوره خرید گیم پس و پلی استیشن پلاس

مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس را در گامالوپ از دست ندهید!

در این مقاله به بررسی مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس پرداختیم. همچنین پلی استیشن پلاس و گیم پس را با توجه به تنوع بازی‌ها و قیمت انواع اشتراک آن‌ها بررسی کردیم. اگر به‌دنبال اشتراک یکساله‌اید، حتما پلی استیشن پلاس را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید به طیف وسیعی از بازی‌های جدید دسترسی پیدا کنید گیم پس را بخرید. هر کدام از اشتراک‌ها دارای قابلیت‌هایی است که با توجه به نیاز خود آن‌ها را تهیه می‌کنید. شما می‌توانید اشتراک گیم پس و پلی استیشن پلاس را از سایت گامالوپ خریداری کنید.

مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس را در گامالوپ بخوانید. گامالوپ بزرگ‌ترین مرجع رسمی برای خرید محصولات گیمینگ اعم از کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن، خرید گیفت کارت، خرید اکانت قانونی، خرید هدفون‌های گیمینگ و غیره است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره محصولات گامالوپ از طریق شماره تماس 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان سایت تماس بگیرید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با مقایسه گیم پس و پلی استیشن پلاس را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید اشتراک محبوب خود از گیم پس و پلی استیشن پلاس را به دیگر مخاطبان سایت گامالوپ شرح دهید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت کافی برده باشید.

سوالات متداول:

گیم پس چیست؟

گیم پس اشتراک بازی‌های ویدویی است که گیمرها می‌توانند از طریق آن به بازی‌های نامحدود و رایگانی دست پیدا کنند.

پلی استیشن پلاس چیست؟

پلی‌استیشن پلاس یک اشتراک ماهانه است که شما ‌می‌توانید با خرید آن، به تجربه بازی‌های آنلاین چند نفره بپردازید و در بسیاری از رویدادهای سونی شرکت و از قابلیت‌های آن استفاده کنید.

شباهت گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟

هر کدام از اشتراک‌های گیم پس و پلی استیشن شباهت‌های فراوانی دارند. به عنوان مثال شما برای خرید عناوین مورد انتظار از تخفیفات ویژه‌ای برخوردارید و می‌توانید بازی‌های آنلاین چند نفره را تجربه کنید.

تفاوت‌های گیم پس و پلی استیشن پلاس چیست؟

اصلی‌ترین تفاوت‌ گیم پس و پلی استیشن پلاس در اشتراک‌های آن است. در پلی‌استیشن پلاس شما دسترسی به اشتراک یک‌ماهه، سه‌ماهه، و یکساله دارید. اما در گیم پس شما فقط می‌توانید اشتراک یک‌ماهه و سه‌ماهه خریداری کنید.

تفاوت گیم پس و پلی‌استیشن در تنوع بازی‌ها به چه صورت است؟

در کتابخانه ایکس باکس می‌توانید با استفاده از گیم پس به طیف وسیعی از بازی‌های جدید انحصاری دست یابید. اما شما نمی‌توانید بازی‌های انحصاری AAA پلی‌استیشن را به‌صورت رایگان تجربه کنید.