هندزفری‌های بلوتوثی به دلایل متفاوتی مانند وصل نشدن به لپ‌تاپ، وصل نشدن گوشی‌ها به هم، مشکلات Pairing، قطع و وصل مداوم گوشی و غیره نیاز به ریست کردن دارند. بروز مشکلات، به معنای خراب شدن هندزفری نیست. بلکه با یک ریست می‌توان به راحتی هندزفری را دوباره به کار انداخت. ریست کردن هندزفری بلوتوثی در حالت کلی یکی است اما بنا به مدل‌ها تفاوت‌هایی با هم دارند. با ما در این مقاله همراه باشید تا راهنمای ریست کردن هندزفری بلوتوثی را بررسی و راه‌حل‌های جامع را معرفی کنیم.

فهرست محتوا

14 مورد
 1. روش‌های کلی و کارساز برای ریست کردن هدفون‌های بلوتوثی
 2. 1- استفاده از کلید ریست هندزفری؛ آسان‌ترین راه برای ریست فکتوری!
 3. 2- استفاده از کلیدهای ترکیبی؛ راهکاری کاربردی برای اغلب برندها!
 4. 3- استفاده از کلید ریست روی کیس؛ روشی ساده اما مؤثر!
 5. 4- استفاده از اطلاعات دفترچه راهنما؛ اولین راهکاری که باید به آن فکر کنید!
 6. ريست كردن هندزفري بلوتوث جبرا کلاسیک؛ اجرای روشی ترکیبی و کارساز!
 7. ریست هندزفری هایلو moripods
 8. ریست هندزفری هایلو gt7؛ مدلی شناخته شده و مطرح!
 9. ریست هندزفری هایلو w1؛ هندزفری مرغوب و محبوب!
 10. ریست هندزفری هایلو t19؛ مراحل شناسایی بعد از ریست فکتوری را کامل کنید!
 11. ريست كردن هندزفري بلوتوث هایلو t15؛ قبل از ریست هندزفری را شارژ کنید!
 12. ریست هندزفری هایلو gt3؛ راهکاری ساده و کاربردی!
 13. ریست هدفون بیتس فلکس؛ محصولی مشترک و باکیفیت!
 14. هدفون و هدست گیمینگ را از بزرگترین مرجع محصولات گیم خریداری کنید!

روش‌های کلی و کارساز برای ریست کردن هدفون‌های بلوتوثی

برند و مدل‌های مختلف هندرفری‌های بلوتوثی روش‌های متنوعی برای ریست کردن دارند. تعداد کلید و فرمان‌ها بر روی روش ریست کردن اثر گذار است. اما در حالت کلی 4 روش پایه برای ریست کردن تمام هدفون، هندزفری، ایرپاد و گوشی‌های لوتوثی وجود دارد. آگاهی از این 4 روش، نحوه ریست کردن مدل و برندهای مختلف را برای شما آسان‌تر می‌کند. در همین راستا همراه با مجموعه گامالوپ چهار روش کلی ریست کردن هندزفری بلوتوثی را بررسی و سپس راهنمای ریست کردن برند و مدل‌های مختلف هندزفری را بررسی می‌کنیم.

1- استفاده از کلید ریست هندزفری؛ آسان‌ترین راه برای ریست فکتوری!

ساده ترین راه ریست کردن هندزفری ها پیدا کردن کلید یا دکمه اصلی ریست کردن است. برای انجام اینکار مراحل زیر را طی کنید:

 • گوشی ها را از کیس خارج کنید
 • به قسمت Bluetooth Device بروید و با گزینه Delete یا Forget گوشی ها را از لیست بلوتوث پاک کنید
 • گوشی های هندزفری را خاموش کنید
 • حال برای ریست شدن کلیدهای لمسی هر دو گوشی را 20 ثانیه نگهدارید. پس از 15 ثانیه چراغ چشمک زن قرمز و 5 ثانیه بعد چراغ سفید می شود.
 • پس از مرحله ریست می توانید گوشی ها را داخل کیس بگذارید

ریست کردن با استفاده از کلیدهای لمسی گوشی یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای ریست است. اما گاهی این روش نمی‌تواند ریست را انجام دهد. پس لازم است دیگر روش‌های اصلی ریست را نیز بشناسید.

بیشتر بخوانید: خرید اکانت قانونی EA Sports FC 24

استفاده از کلیدهای ترکیبی

2- استفاده از کلیدهای ترکیبی؛ راهکاری کاربردی برای اغلب برندها!

برای استفاده از کلیدهای ترکیبی ابتدا باید هندزفری خود را خاموش کنید. پس از اطمینان از خاموش بودن گوشی‌ها هندزفری را ریست کنید. اگر گوشی دو کلید Power و Volume دارد؛ هر دو کلید UP/Down را به مدت 10 ثانیه به صورت همزمان نگه دارید. تا ریست انجام شود. اما اگر هندزفری علاوه بر کلیدهای Power و Volume، کلید Call نیز دارد، ترکیبی از کلیدهای Power و Call یا Volume و Call را به صورت همزمان برای 10 ثانیه نگه دارید تا هندزفری ریست شود.

هندزفری و هدفون‌ها یکی از لوازم بسیار کاربری برای گیم محسوب می‌شوند. گیمرها با خرید اکانت قانونی PS5  دسترسی به محبوب‌ترین بازی‌های جهان را خواهند داشت. اجرای با کفیت بهترین بازی‌ها، نیاز به تجهیزات با کیفیت دارد. برای دریافت مشاوره خرید بهترین هدفون گیم می‌توانید با متخصصین مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید.

3- استفاده از کلید ریست روی کیس؛ روشی ساده اما مؤثر!

برخی از انواع هندزفی‌ها، روی بدنه کیس، کلید ریست دارند. برای ریست کردن گوشی‌های بلوتوثی در این مدل‌ها باید، کلید ریست روی کیس را برای حداقل 10 ثانیه نگه دارید. کلید را تا زمانی فشار دهید که چراغ چشمک زن کیس دیده شود. پس از دیدن چراغ چشمک زن، گوشی مراحل ریست شدن را طی می‌کند.

4- استفاده از اطلاعات دفترچه راهنما؛ اولین راهکاری که باید به آن فکر کنید!

هر هدفون و هندزفری بلوتوثی یکی دفترچه راهنما دارد. در اغلب موارد دفترچه راهنما تمام اطلاعات درباره گوشی‌ها و کیس را بیان می‌کند. یکی از بهترین اطلاعاتی که شما از دفترچه راهنمای هندزفری می‌توانید به دست آورید، نحوه ریست کردن صحیح هندزفری است. دفترچه راهنما متناسب‌ترین روش ریست برای مدل هندزفری شما را بیان می‌کند.

پس از معرفی روش‌های اصلی، راهنمای ریست کردن هندزفری بلوتوثی در برند و مدل‌های مختلف را بررسی می‌کنیم. تا در صورت عدم حل مشکل با روش‌های اصلی، بتوانید صحیح‌ترین روش ریست کردن برای مدل هندزفری خود را به دست آورید.

ريست كردن هندزفري بلوتوث جبرا کلاسیک

ريست كردن هندزفري بلوتوث جبرا کلاسیک؛ اجرای روشی ترکیبی و کارساز!

ریست کردن هندزفری بلوتوثی جبرا بسیار ساده است. برای ریست کردن ابتدا هدفون را روشن کنید. سپس همزمان دکمه Volume بالا و دکمه قبول تماس را را فشار دهید. دکمه‌ها را برای 6 ثانیه تا زمان روشن شدن چراغ چشمک زن نگه‌دارید. پس از ریست شدن شما می‌توانید دوباره هدفون را به گوشی، لپ تاپ یا تبلت خود وصل کنید.

ریست هندزفری هایلو moripods

برای ریست هندزفری هایلو moripods مراحل زیر را انجام دهید:

 • ابتدا هر دو گوشی هندزفری را خاموش کنید
 • همزمان ایرفون‌های راست و چپ را بیرون بیاورید و دکمه لمسی آن را برای چند ثانیه فشار دهید.
 • پس از دیدن نور چشمک زن، کلید را رها کنید تا گوشی خاموش شود
 • دوباره و به صورت همزمان دکمه‌های گوشی چپ و راست را به مدت 10 ثانیه نگه‌دارید تا چراغ چشمک‌زن روشن شود.
 • سپس گوشی‌ها را در کیس قرار دهید
 • نهایتاً تنطیمات اتصال بلوتوث دستگاه را دوباره انجام دهید.

لازم به ذکر است که خرید هندزفری و هدفون باکیفیت نیاز به مشاوره و راهنمایی متخصصین دارد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای خرید مناسب‌ترین هدفون گیمینگ می‌توانید با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید. گامالوپ یکی از مراجع گیم پلی در ایران است. شما می‌توانید علاوه بر راهنمایی در زمینه خرید پلاس اکسترا، خرید گیفت کارت، خرید اکانت قانونی و غیره، مشاوره لازم برای خرید بهترین تجهیزات گیم را نیز دریافت کنید.

ریست هندزفری هایلو gt7؛ مدلی شناخته شده و مطرح!

گوشی‌های برند هایلو یکی از پرفروش‌ترین نوع هندزفری است. اما مانند تمام مدل و برندها در برخی از مواقع با بروز مشکل نیاز به ریست دارد. برای انجام ریست فکتوری هندزفری هایلو مدل gt7 گوشی را دورن کیس قرار دهید. پس از ثابت شدن چراغ قرمز یا سفید، دکمه روی هر دو گوشی را به صورت همزمان به مدت 10 ثانیه نگه دارید. پس از دیدن چراغ چشمک زن، مراحل اتصال و شناسایی گوشی را دوباره انجام دهید.

ریست هندزفری هایلو w1؛ هندزفری مرغوب و محبوب!

هندزفری هایلو مدل w1 با کیفیت صدای فوق‌العاده توانسته محبوبیت بسیاری را در میان مخاطبان خود به دست آورد. اما مانند تمام مدل‌های هندزفری بلوتوثی گاهی دچار مشکلاتی می‌شود که باید برای ریست کردن آن اقدام کنید. برای ریست هندزفری هایلو مدل w1 ابتدا هر دو ایرپاد را درون کیس قرار دهید. توجه داشته باشید که در کیس را نباید ببندید. سپس دکمه لمسی هر دو گوشی را به صورت همزمان تا زمان دیدن چراغ چشمک زن نگه دارید. مراحل ریست انجام شده و شما می‌توانید دوباره ایرپاد را به موبایل خود متصل کنید.

ریست هندزفری هایلو t19؛ مراحل شناسایی بعد از ریست فکتوری را کامل کنید!

یکی دیگر از مدل‌های محبوب هندزفری هایلو، مدل t19 است. هندزفری هایلو t19 به دلیل کیفیت صدای بالا طرفداران خاص خود را دارد. اگر قصد ریست کردن هندزفری هایلو t19 را دارید مراحل زیر را انجام دهید:

 • هر دو گوشی را خاموش کنید
 • گوشی‌ها را داخل کیس بگذارید اما در کیس را باز بگذارید
 • روی کیس سه بار کلیک کنید تا ریست انجام شود
 • هدفون‌ها به صورت همزمان به هم جفت می‌شوند
 • و در نهایت چراغ چشمک زن سفید روشن شده و به آماده اتصال به تلفن همراه می‌شود.

توجه داشته باشید که قبل از اتصال مجدد ایرپاد به تلفن همراه، بهتر است که ابتدا از لیست شناسایی شده بلوتوث، نام گوشی‌ها را پاک کنید. پس از ریست مجدداً برای شناسایی گوشی از طریق تلفن همراه اقدام کنید.

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی بیشتر برای اتصال ایرپاد به گوشی و راهنمای خرید هدفون گیمینگ می‌توانید به بخش وبلاگ سایت گامالوپ مراجعه و مقالات مرتبط را مطالعه کنید.

ريست كردن هندزفري بلوتوث هایلو t15

ريست كردن هندزفري بلوتوث هایلو t15؛ قبل از ریست هندزفری را شارژ کنید!

ریست کردن هندزفري بلوتوث هایلو t15 طی سه مرحله انجام می‌شود. کافی است که ایرپادها را از کیس خارج کنید. سپس دکمه لمسی هر دو گوشی را به صورت همزمان و برای مدت 15 ثانیه نگه دارید. پس از دیدن چراغ چشمک‌زن، گوشی‌ها را در کیس گذاشته و مراحل اتصال مجدد به دستگاه را انجام دهید. بهتر است قبل از انجام ریست فکتوری،  هدفون‌ها بالای 50 درصد شارژ داشته باشند.

ریست هندزفری هایلو gt3؛ راهکاری ساده و کاربردی!

برای حل مشکلاتی مانند تأخیر صدا، عدم هماهنگی دو گوشی، عدم اتصال ایرپاد به دستگاه و دیگر موارد به ریست کردن هندزفری هایلو gt3 نیاز دارید. ریست فکتوری هندزفری هایلو gt3 همانند دیگر مدل‌های برند هایلو است. ابتدا هر دو گوشی را داخل کیس بگذارید. سپس به مدت 10 ثانیه دکمه لمسی هر دو گوشی را به صورت همزمان نگه دارید.

پس از دیدن چراغ چشمک‌زن می‌توانید مراحل اتصال مجدد ایرپاد به تلفن همراه خود را طی کنید. البته بهتر است قبل از انجام مراحل اتصال، گوش‌ های شناسایی شده در لیست بلوتوث موبایل خود را حذف و مراحل شناسایی را دوباره انجام دهید.

ریست هدفون بیتس فلکس؛ محصولی مشترک و باکیفیت!

برند بیت فلکس محصول مشترکی از اپل و شرکت بیتس است. هندزفری گردنی بیتس فلکس یکی از پروفروش‌ترین و محبوب‌ترین نوع هندزفری‌ها است. به دلیل مشکلاتی مانند قطع صدا، پخش شدن صدا، عدم شناسایی هندزفری، تأخیر صدا و غیره می‌توانید برای ریست فکتوری هدفون بیتس فلکس اقدام کنید. برای ریست کردن هدفون بیتس فلکس مرحل زیر را انجام دهید:

 • هندزفری را روشن کنید
 • کلیدهای ترکیبی پاور و کم کردن صدا را به مدت 15 ثانیه نگه دارید.
 • پس از دیدن چراغ قرمز چشمک زن، دکمه‌ها را رها کنید تا ریست فکتوری انجام شود.

لازم به ذکر است که قبل از انجام ریست فکتوری حتما هندزفری حداقل 30 درصد شارژ داشته باشد. همچنین اگر با ریست کردن اول، مشکل مورد نظر حل نشد می‌توانید دوباره ریست فکتوری را انجام دهید. در صورت عدم حل دوباره مشکل، بهتر است با متخصصین و مشاورین این حوزه مشورت کنید.

هدفون و هدست گیمینگ را از بزرگترین مرجع محصولات گیم خریداری کنید!

در این مقاله راهنمای ریست کردن هندزفری بلوتوثی را بررسی و راه‌حل‌های جامع را برای انواع برند و مدل‌های هندزفری ارائه کردیم. هندزفری‌ها با وجود کیفیت و قدرت عملکرد، گاهی دچار مشکلاتی مانند قطع و وصلی صدا، تأخیر صدا، عدم اتصال به دستگاه و غیره می شوند. راه حل این دسته از مشکلات ریست کردن هندزفری است.

مشکل ریست کردن، مسئله خاصی برای هندزفری‌ها نیست. آنچه در زمان خرید هدفون، هدست و هندزفری مهم است، خرید محصولات با کیفیت و برند معتبر است. بر این اساس پیشنهاد می‌کنیم هدفون و هندزفری را از مراجع و شرکت‌های اصلی خریداری کنید.

گامالوپ یکی از بزرگترین مراجع اصلی گیم پلی در ایران است. مجموعه گامالوپ در زمینه خرید اکانت قانونی، خرید اشتراک‌های پلاس، خرید گیفت کارت، خرید هدفون گیمینگ، خرید گوشی گیمینگ، پلی استیشن، لپ تاپ گیمینگ و دیگر محصولات گیم فعالیت می‌کند. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های 06152370253 و 09302227675 با متخصصین مجموعه بزرگ گامالوپ تماس بگیرید و راهنمای لازم برای خرید تجهیزات گیم را دریافت کنید. همراه با گامالوپ پاسخ سؤالات حوزه گیم را دریافت و مطمئن‌ترین راه خرید محصولات گیم پلی را تجربه کنید.