انتخاب بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های مستقل کار ساده‌ای نیست. ارشیو بازی‌های پلی استیشن 4 بسیار است و انتخاب از بین آن‌ها بدون داشتن اطلاعات اولیه کار سختی است. بر این اساس در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به بازی‌های مستقل پلی استیشن 4 داشته باشیم. پس با ما همراه باشید تا 10 مورد از بهترین بازی‌های مستقل PS4 را بررسی کنیم.

فهرست محتوا

11 مورد
  1. 1- Over Cooked؛ بهترین بازی‌های مستقل!
  2. 2- Telling Lies؛ بهترین بازی‌های ایندی!
  3. 3- Supershot؛ بهترین بازی شوتر اول شخص!
  4. 4- Dead Cells؛ بهترین بازی‌های مستقل 2022!
  5. 5- What Remains of Edith Finch؛ بهترین بازی‌های ایندی!
  6. 6- Witness؛ محبوب‌ترین بازی کلاسیک مدرن!
  7. 7- Hell blade: Senua’s Sacrifice ؛ بهترین بازی سبک ماجراجویانه!
  8. 8- Inside؛ داستانی عمیق در محیطی تاریک!
  9. 9- A Hat in Time؛ بازی مستقل عاشقانه و کلاسیک!
  10. 10- Rocket League؛ بهترین بازی فوتبال ماشینی!
  11. برترین و محبوب‌ترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ دریافت کنید!

1- Over Cooked؛ بهترین بازی‌های مستقل!

بازی Over Cooked حول یک مفهوم ساده طراحی و تولید شده است. در بازی قرار است شما و هم‌تیمی‌هایتان، غذا بپزید و همه چیز را مدیریت کنید. صفر تا صد فرآیند آماده‌سازی، پخت‌وپز و سرو غذا با شما است. همه بازیکنان تمام کارهایشان بر اساس برنامه و با دقت پیش می‌رود. تمام کارها مهم است و باید با دقت آن را انجام دهید.

لحظات هیجان‌انگیز بازی زمانی است که محیط بازی شما با موانعی مانند تغییر خودروها و زمین‌لرزه همراه است. ساعت تیک‌تاک بزرگی زمان را برای شما مدیریت می‌کند. پس در عین تمرکز باید سرعت داشته باشید. بازی Over Cooked مراحل طولانی دارد و با تب و تاب بسیار دوستان آرام و خونسرد شما را به دیکتاتورهایی در آشپزخانه تبدیل می‌کند.

در ادامه همراه با مجموعه گامالوپ دیگر بازی‌های مستقل PS4 را معرفی می‌کنیم.  

2- Telling Lies؛ بهترین بازی‌های ایندی!

بازی Telling Lies با محبوبیتی که به دست آورده است در لیست بهترین بازی‌های ایندی قرار دارد. بازی Telling Lies در سال 2019 عرضه شده و تاکنون یکی از بهترین بازی‌های مستقل است. بازی، شما را به دنیایی از ناشناخته‌های آمیخته با ترس و کنجکاوی وارد می‌کند. شما قهرمان داستان خواهید بود و باید قطعات پازل بازی را در کنار هم قرار دهید. هدف بازی کشف حقیقت است. پس همراه با Telling Lies در دنیای از ابهام به دنبال شناخت حرکت کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید اکانت قانونی EA Sports FC 24

بازی Supershot یکی از بازی‌های شوتر اول شخص مستقل

3- Supershot؛ بهترین بازی شوتر اول شخص!

بازی Supershot یکی از بازی‌های شوتر اول شخص مستقل پلی استیشن 4 است. سبک بصری بازی بسیار ساده به نظر می‌رسد اما در واقع Supershot یکی از خلاقانه‌ترین بازی‌های شوتر مستقل است. شما باید برنامه تیراندازی خود را مشخص و تاکتیک‌های حرفه‌ای برای خود قرار دهید. بازی Supershot تقریباً مانند یک بازی پازلی است و باید مراحل را به دقت و با هوشمندی بسیار پیش ببرید.

لازم به ذکر است که در صورت تمایل به داشتن تجهیزات و امکانات بازی‌های بهتر است برای خرید اشتراک پلاس اکسترا اقدام کنید. اشتراک‌های پلاس یکی از جدیدترین اشتراک‌های کمپانی سونی است و قابلیت‌های ویژه بسیاری را برای کاربران خود نظر گرفته است.

4- Dead Cells؛ بهترین بازی‌های مستقل 2022!

بازی Dead Cells یکی از شناخته شده ترین بازی‌های مستقل پلی استیشن 4 است. Dead Cells طرفدارای خاص خود را دارید و با سبک مبارزه‌ای و گرافیک پیکسلی تجربه شگفت‌انگیز از بازی را ایجاد می‌کند. گرافیک Dead Cells به سبک پیکسل آرتی است و باید در جریان بازی بارها به آن سر بزنید. اگر قصد دارید یکی از بهترین بازی‌های مستقل PS4 را تجربه کنید می‌توانید بازی Dead Cells را در لیست بازی‌های خود قرار دهید.  

5- What Remains of Edith Finch؛ بهترین بازی‌های ایندی!

بازی What Remains of Edith Finch یک بازی ماجراجویانه دراماتیک است که در سال 2017 به بازار عرضه شده است. داستان بازی درباره طلسم نفرین شده خانواده Finch است. شما به عنوان یکی از اقوام نزدیک خانواده Finch به بازی وارد می‌شوید. نفرین خانواده Finch معروف است و شما مأموریت دارید که حقیقت اتفاقات و جریانات نفرین را کشف کنید. بازی What Remains of Edith Finch گیمر را به کنجکاوی بسیار وادار می‌کند. بر این اساس در لیست بهترین بازی های پلی استیشن 4 قرار گرفته است.

6- Witness؛ محبوب‌ترین بازی کلاسیک مدرن!

بازی Witness یکی بازی کلاسیک مدرن است و شما را به دنیای مرموز و پر از پازل وارد می‌کند. شما به یک جزیره مرموز وارد می‌شود. مأموریت شما این است که پازل‌ها را در کنار بگذارید و معماهای جزیره را حل کنید. طراحی بازی غیرخطی است و شما می‌توانید از هر سمتی برای حل معماها شروع کنید. طراحی بازی Witness استادانه بوده و بسیار زیبا است. Witness تجربه خوشایندی از بهترین بازی های مستقل پلی استیشن 4 را به شما ارائه می‌کند.

7- Hell blade: Senua’s Sacrifice ؛ بهترین بازی سبک ماجراجویانه!

بازی Hell blade: Senua’s Sacrifice یک بازی سوم شخص به سبک اکشن ماجراجویانه است. شما در نقش یک فرد بیمار با نام Senua به بازی وارد می‌شوید. شما مبارز قبیله خواهید بود و باید با موجودات فراطبیعی برای نجات روح معشوقه خود بجنگید. Senua خود دارای بیماری روانی بوده و از سویی باید با مشکلات ذهنی و صداهای دورن مغز خود مبارزه کند. Senua معتقد است که نفرین شده و باید به کشف حقیقت بپردازد. بازی به سبک پازلی بوده و ژانرهای مختلف را به هم متصل می‌کند. گیرایی داستان، گرافیک عالی و سبک جذاب، باعث شده تا Hell blade: Senua’s Sacrifice در لیست بهترین بازی‌های مستقل PS4 قرار گیرد.

8- Inside؛ داستانی عمیق در محیطی تاریک!

بازی Inside یکی از بهترین بازی‌های ایندی بوده و رنگ بوی بازی Limbo را دارد. بازی Inside محیط تاریکی دارد. اما ترسناک نیست. محیط عمیق بازی به شما کمک می‌کند تا حقیقت‌های مخفی پشت درهای بسته را کشف کنید. سبک داستان بازی Inside سورئال است. بر این اساس رنگ‌های تاریک باعث می‌شوند تا شما بهتر از قبل داستان بازی را درک کنید. شما درگیر واقعیت و خیال خواهید بود.

از سویی اتفاقات را به واقعی‌ترین حالت درک می‌کنید و از سوی دیگر درگیر دنیای فانتزی و خیالی خواهید بود. معماها و پازل‌های پیچیده بازی باعث شده‌اند تا گیمرها بازی Inside را در لیست بهترین بازی‌های مستقل پلی استیشن 4 قرار دهند. شما می‌توانید برای دریافت صدایی واقعی‌تر از بازی‌ها، از ایرپاد استفاده کنید. کار با ایرپاد بسیار ساده است و قابلیت اتصال به دستگاه‌های مختلف را دارد. به منظور دریافت راهنمایی در زمینه اتصال ایرپاد به گوشی می‌توانید مقاله لینک شده «چگونه ایرپاد را به گوشی وصل کنیم» را مطالعه کنید.

بازی A Hat in Time

9- A Hat in Time؛ بازی مستقل عاشقانه و کلاسیک!

A Hat In Time نامه عاشقانه به پلتفرم‌های سه بعدی کلاسیک مانند Super Mario 64 و Banjoo Kazoi است. بازی A Hat in Time یک بازی پلتفرم سه بعدی جامد است و بازگشتی به بازی‌های پلتفرمر کلاسیک n64 دارد. بازی A Hat in Time داستانی شوخ و گرافیکی به سبک کارتونی ارائه می‌کند. بازی A Hat in Time  داستان دختری است که در سیاره‌ها سفر کرده و به دنبال خانه خود می‌گردد.

دختر جوان در طول سفر کهکشانی خود بسیاری از سیارات را بازدید کرده و مشکلات ساکنان سیاره‌ها را حل می‌کند. شما می‌توانید آیتم‌های جدید را برای بافت کلاه جدید دختر جوان جمع‌آوری کنید. کلاه‌ها توانایی‌های خاصی دارند. دختر با استفاده از آن‌ها می‌تواند کارهای خارق‌العاده انجام دهد. بازی A Hat in Time با وجود گیم پلی ساده در لیست بهترین بازی‌های ایندی قرار دارد.

10- Rocket League؛ بهترین بازی فوتبال ماشینی!

بازی Rocket League یکی از بهترین بازی‌های ایندی در سبک مسابقات ماشین‌سواری است. مسابقه با ماشین‌های بزرگ در کنار فوتبال، نقطه عطف بازی است. گیمرها در بازی Rocket League به گروه‌های مختلف تقسیم شده و هر گروه باید برای ورود به بازی یک توپ بزرگ شناور را به دروازه حریف شوت کند. فوتبال ماشینی سبک بازی فوق‌العاده است. نحوه حرکت ماشین‌ها در بازی بسیار عالی است و گستره خوبی دارد. گیم پلی عالی بازی باعث شده تا Rocket League در لیست بازی‌های مستقل پلی استیشن 4 قرار گیرد.

برترین و محبوب‌ترین بازی‌های سال را از مجموعه گامالوپ دریافت کنید!

در این مقاله بهترین بازی‌های مستقل PS4 را معرفی و 10 بازی جذاب، پرطرفدار و هیجان‌انگیز را با جزئیات بیشتری بررسی کردیم. امیدواریم از اجرای بازی‌های معرفی شده لذت ببرید. در صورت نیاز به لیست بیشتری از بازی‌های محبوب پلی استیشن می‌توانید با مجموعه گامالوپ از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 ارتباط بگیرید.

گامالوپ همراه با تیم تخصصی خود یکی از مراجع اصلی گیم و گیم پلی در ایران بوده و در زمینه خرید گیفت کارت، خرید اکانت قانونی، خرید پلی استیشن، خرید تجهیزات گیم و غیره فعالیت می‌کند. شما می‌توانید با کارشناسان گامالوپ تماس بگیرید و راهنمایی لازم را در زمینه انتخاب بازی‌ها و محصولات گیم دریافت کنید. همراه با گامالوپ بهترین‌ها را تجربه کنید.