بازار بازی‌های بتل رویال، روزبه‌روز در حال افزایش است. پابجی یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال است که بیش از 200 میلیون کاربر دارد. بسیاری از بازی‌های شبیه به پابجی موبایل، در گوگل پلی و اپ استور موجود است. این بازی‌ها تجربه عالی و هیجان‌انگیزی از نبرد را به شما اهدا می‌کنند. بازی‌های بتل رویال زیادی، توسط شرکت‌های بازیسازی بزرگ ساخته شده است.

فهرست محتوا

13 مورد
 1. بازی Apex Legends Mobile؛ یکی از بهترین بازی‌های فانتزی آنلاین!
 2. بازی Call of Duty: Mobile؛ یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال!
 3. بازی Fortnite؛ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین موبایل!
 4. بازی Garena Free Fire؛ بازی های مثل پابجی برای گوشی های ضعیف!
 5. بازی Ark: Survival Evolved؛ بازی بتل رویال آفلاین شبیه پابجی!
 6. بازی Cyber Hunter؛ یکی از بازی‌های رباتی بتل رویال شبیه پابجی موبایل!
 7. بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل را در گامالوپ دنبال کنید!
 8. سوالات متداول:
 9. بهترین بازی‌ های شبیه پابجی موبایل کدام است؟
 10. بهترین بازی های آنلاین شبیه پابجی موبایل کدام است؟
 11. بهترین بازی‌های فانتزی شبیه پابجی موبایل کدام است؟
 12. بهترین بازی آفلاین شبیه پابجی موبایل چیست؟
 13. بهترین بازی شبیه پابجی موبایل برای گوشی‌های ضعیف چیست؟

حال گیمرهای موبایل با آشنایی با بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل، می‌توانند نبردهای شگفت‌انگیزی را تجربه کنند. ما در این مقاله بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل در سبک‌های متنوع را برای شما لیست می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید نبردهای مرگبار را همراه با دوستان خود تجربه کنید؛ تا آخر این مقاله همراه گامالوپ بمانید.

بازی Apex Legends Mobile؛ یکی از بهترین بازی‌های فانتزی آنلاین!

Apex Legends جزو فانتزی‌ترین بازی های بتل رویال شبیه پابجی موبایل است. Apex Legends یکی از رقبای سرسخت بازی‌های کالاف دیوتی و پابجی موبایل است. بازی به‌صورت اول‌شخص و بیش از 100 هزار بار توسط کاربران بارگیری شده است. همچنین امتیاز گوگل پلی بازی Apex Legends Mobile، 4.8 از 5 است. بازی اپکس لجندز اولین‌بار برای کنسول‌های گیمینگ و ویندوز عرضه؛ تا اینکه پس از مدت‌ها انتظار برای موبایل نیز منتشر شده است.

در بازی Apex Legends، گیمرها به‌صورت 30 گروه دونفره یا 20 گروه سه‌نفره به بازی می‌پردازند. شما باید  انواع اسلحه را جمع‌آوری و برای بقای خود مبارزه کنید. همچنین Apex Legends در دنیای بازی تایتانفال روایت می‌شود. Apex Legends در ژانر بتل رویال و اکشن که توسط استودیو رسپاون ساخته شده است.

شما می‌توانید علاوه بر آشنایی با بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل؛ برای خرید انواع اکانت قانونی جدید از جمله خرید اکانت fc 24 به پارس کنسول مراجعه کنید.

Call of Duty: Mobil یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال

بازی Call of Duty: Mobile؛ یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال!

Call of Duty: mobile یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال است. این بازی به‌صورت آنلاین است و می‌توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید. همچنین بازی Call of Duty: Mobile بسیار شبیه به بازی پابجی است. ژانر بازی Call of Duty: mobile اکشن و تیراندازی و امتیاز گوگل پلی آن 4.3 از 5 است.

در بازی Call of Duty: mobile با بازیکنان در سراسر دنیا به مبارزه می‌پردازید. شما باید در ساختمان‌ها و انبارها، انواع اسلحه را پیدا کنید و از طریق آن به جنگ با رقیبان خود بپردازید. بازی Call of Duty: Mobile بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران در گوگل پلی دانلود شده است. بازی کالاف دیوتی موبایل توسط استودیو بازیسازی Activision Publishing عرضه شده است. هم‌اکنون نسخه جدید کالاف دیوتی به نام کالاف دیوتی مدرن وار فار 3 در گامالوپ قرار گرفته و می‌توانید آن را خریداری کنید.

بازی Fortnite؛ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین موبایل!

Fortnite یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین موبایل و کنسول‌های گیمینگ است. ژانر بازی فورت نایت بقا و اکشن و می‌توان آن را به‌صورت تک‌نفره و چند نفره آنلاین تجربه کرد. Fortnite توسط استودیو بازیسازی اپیک گیمز عرضه شده است. بازی را می‌توانید به‌صورت رایگان برای گوشی‌های اندروید و آیفون دانلود کنید. Fortnite بسیار شبیه پابجی موبایل است و شما می‌توانید به‌صورت هیجان‌انگیزی آن را تجربه کنید.

در بازی فورت نایت شما به همراه رقیبان و گروهان خود، از طریق اتوبوسی پرنده به جزیره‌ای می‌روید. شما باید در ساختمان‌ها، اسلحه‌ها را پیدا کنید تا دشمنان خود را شکست دهید. همچنین با جمع‌آوری چوب و آهن می‌توانید برای دفاع از خود دیواری بسازید. بازی Fortnite به‌‍صورت زاویه دوربین سوم‌شخص و یکی از رقیب‌های سرسخت پابجی موبایل است.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت اسپایدر من 2 به گامالوپ سری بزنید.

بازی Garena Free Fire؛ بازی های مثل پابجی برای گوشی های ضعیف!

بازی Garena Free Fire یکی از بهترین بازی‌های بتل رویال که مناسب گوشی‌های ضعیف است. این بازی شباهت زیادی به بازی بتل رویال پابجی دارد. Garena Free Fire بیش از یک میلیاردبار توسط کاربران دانلود شده و امتیاز گوگل پلی آن، 4.1 از 5 است. همچنین بازی فیری فایر در ژانر اکشن و بتل رویال، توسط استودیو بازیسازی 111dots Studio عرضه شده است.

در محیط بازی همراه با 50 بازیکن دیگر قرار دارید و باید برای بقا مبارزه کنید. شما باید پس از فرود در جزیره، به‌دنبال اسلحه‌هایی برای مبارزه بگردید تا از خود در برابر خطرات دشمن محافظت کنید. محیط بازی Garena Free Fire شباهت بسیاری به بازی پابجی و دیگر بازی‌های بتل رویال دارد که می‌توان آن را در گوشی‌های ضعیف‌تر اجرا کرد. همچنین بازی Garena Free Fire به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است.

Ark: Survival Evolved بازی بتل رویال آفلاین شبیه پابجی

بازی Ark: Survival Evolved؛ بازی بتل رویال آفلاین شبیه پابجی!

Ark: Survival Evolved جزو بهترین بازی‌های بتل رویال با محوریت دایناسور است. Ark Survival Evolved امتیاز 4.1 از 5 را از گوگل پلی دریافت کرده و به‌صورت آفلاین و آنلاین می‌توان آن را تجربه کرد. بازی Ark Survival Evolved در ژانر اکشن و بقا و به‌صورت کاملا رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. البته اجرای بازی به گوشی‌هایی با گرافیک و کیفیتی عالی نیاز دارد.

داستان بازی درباره شخصی است که در دنیای آخرالزمان و خطرناک بیدار می‌شود. او باید بین دو راه تنهایی جنگیدن و اتحاد با قبیله‌ای وحشی، یکی را انتخاب کند. شما می‌توانید با استفاده از سلاح‌‌های جنگی و سوار بر دایناسورها، برای بقای خود بجنگید. بازی Ark Survival Evolved توسط استودیو بازیسازی Wildcard ساخته شده و بسیار شبیه به بازی پرطرفدار پابجی موبایل است. بازی Ark: Survival Evolved حس و حال نبردهای آخرالزمانی برای بقا را به شما اهدا می‌کند.

بازی Cyber Hunter؛ یکی از بازی‌های رباتی بتل رویال شبیه پابجی موبایل!

Cyber Hunter یکی از بهترین بازی‌های رباتی بتل رویال شبیه پابجی موبایل است. بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی است و به‌صورت آنلاین می‌توانید آن را تجربه کنید. Cyber Hunter توسط استودیو بازیسازی NetEase Games عرضه و 10 میلیون ‌بار توسط کاربران دانلود شده است. همچنین امتیاز گوگل پلی بازی Cyber Hunter، 3.9 از 5 و موفقیت‌های بسیاری کسب کرده است.

گرافیک و کیفیت بازی Cyber Hunter بسیار عالی است و بر روی گوشی‌های معمولی نیز اجرا می‌شود. همچنین می‌توانید سوار ماشین‌های پیشرفته و بروز شوید.  فضای بازی بسیار شبیه به بازی‌های بتل رویال از جمله پابجی است. طراحی بازی به‌صورت سه‌بعدی است و شما امکان شخصی‌سازی کرکتر خود را دارید. همچنین می‌توانید به‌صورت تیمی و فردی به مبارزه در زمین بازی بپردازید. Cyber Hunter به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است.

بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل را در گامالوپ دنبال کنید!

در این مقاله به بررسی بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل پرداختیم. همچنین بازی‌هایی از جمله Cyber Hunter،Apex Legends Mobile، Call of Duty: Mobile، Ark: Survival Evolved و غیره را برای شما بیان کردیم. از طریق بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل، تجربه هیجان‌انگیزی از بازی‌های بتل رویال را برای خود به ارمغان بیاورید. این بازی‌ها را می‌توانید به صورت آنلاین همراه با دوستان خود تجربه کنید.

بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل را در گامالوپ بخوانید. گامالوپ بزرگ‌ترین مرجع رسمی برای خرید محصولات گیمینگ اعم از کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن،خرید اشتراک اکانت قانونی اسپاتیفای، خرید اشتراک پریمیوم اکانت تلگرام، خرید گیفت کارت، خرید اکانت قانونی، خرید هدفون‌های گیمینگ و غیره است. شما می‌توانید از طریق شماره تماس 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل مورد علاقه خود را به دیگر مخاطبان گامالوپ معرفی کنید. امیدواریم از این مقاله از گامالوپ لذت کافی برده باشید.

سوالات متداول:

بهترین بازی‌ های شبیه پابجی موبایل کدام است؟

Apex Legends Mobile، Call of Duty: Mobile، Ark: Survival Evolved، Garena Free Fire و غیره از بهترین بازی های شبیه پابجی موبایل است.

بهترین بازی های آنلاین شبیه پابجی موبایل کدام است؟

Apex Legends Mobile، Call of Duty: Mobile، Fortnite و غیره از بهترین بازی های آنلاین شبیه پابجی موبایل است.

بهترین بازی‌های فانتزی شبیه پابجی موبایل کدام است؟

Fortnite و Apex Legends Mobile از بهترین بازی‌های فانتزی شبیه پابجی موبایل است که تجربه‌ هیجان‌انگیزی از بازی را به شما اهدا می‌کنند.

بهترین بازی آفلاین شبیه پابجی موبایل چیست؟

Ark: Survival Evolved یکی از بهترین بازی های آفلاین شبیه پابجی موبایل است که سبک متفاوتی از دیگر بازی‌های بتل رویال دارد.

بهترین بازی شبیه پابجی موبایل برای گوشی‌های ضعیف چیست؟

Garena Free Fire یکی از بهترین بازی‌ های شبیه پابجی موبایل برای گوشی‌های ضعیف است.