اکانت قانونی ps5 چیست؟آماده تجربه هیجان، لذت و ترس در پلی استیشن هستید؟ اما این تجربه‌ها با امنیت پلی استیشن و قفل نشدنش بهتر است! با اکانت قانونی آشنا شوید، یک گزینه امن برای شما! اکانت قانونی ps5 چیست؟ یک انتخاب امن، ارزان‌ و بدون دردسر برای تجربه گیم در پلی استیشن 5 است.

فهرست محتوا

5 مورد
 1. اکانت قانونی ps5 چیست؟ روش‌های خرید بازی کنسول 4 یا 5
 2. اکانت قانونی ps5 یا اکانت ظرفیتی چیست؟
 3. اکانت ظرفیت ۲ ps5 چیست؟ بهترین اکانت قانونی PS5!
 4. اکانت ظرفیت ۳ ps5؛ مخصوص بازی‌های آنلاین و بتل رویال
 5. خرید اکانت قانونی ps5

در این محتوا در گامالوپ سراغ بررسی اکانت قانونی PS5 می‌رویم و انواع اکانت قانونی را بررسی می‌کنیم. و سپس سراغ بررسی ظرفیت اول، دوم و سوم در اکانت قانونی پی اس 5 می‌رویم.این محتوا را بخوانید تا علاوه بر آشنایی با اکانت قانونی یک انتخاب منطقی برای خود داشته باشید.

اکانت قانونی ps5 چیست؟ روش‌های خرید بازی کنسول 4 یا 5

برای خرید بازی در کنسول 4 یا 5 چندین روش وجود دارد. دیسک اورجینال ، اکانت ظرفیتی و دیجیتال، 3 روش اصلی خرید بازی هستند.

انواع متداول تجربه گیم و خرید آن به شرح زیر است.

 • خرید دیسک بازی
 • خرید اکانت بازی ار مارکت پلی استیشن استور
 • خرید اکانت قانونی یا اکانت ظرفیتی PS5

خرید دیسک اورجینال یکی از روش‌ها قدیمی خرید بازی است. اما این روش به دلیل گرانی، دسترسی محدود، گم شدن دیسک، آسیب به دیسک و عدم ظرفیت بندی اکانت، این روش را منسوخ و سخت کرده است.

خرید اکانت قانونی از پلی استور پلی استیشن (store.playstation.com) تنها با داشتن گیفت کارت، مستر کارت و ویزا کارت امکان پذیر است. پس پس از پرداخت باید بازی را دانلود کنید و شروع به بازی کنید. خرید این اکانت از پلی استور امکان هک شدن دارد که با پسورد قدرتمند و تایید دو مرحله‌ای رفع می‌شود. خرید اکانت قانونی از پلی استور قیمت بالاتری به نسبت خرید از گامالوپ و قیمت اکانت قانونی ps5 دارد.

برای خرید اکانت ظرفیتی ps5 با پشتیبانی، قیمت مناسب و قانونی به صفحه خرید اکانت قانونی ps5 مراجعه کنید. یا برای مشاوره خرید اکانت قانونی با شماره ۰۶۱۵۲۳۷۰۲۵۳ و ۰۹۳۰۲۲۲۷۶۷۵ با کارشناسان گامالوپ در ارتباط باشید.

اکانت قانونی ps5 یا اکانت ظرفیتی چیست؟

خرید اکانت قانونی ps5 یا ظرفیتی ار فروشگاه‌های خرید اکانت قانونی پلی اشتیشن مثل گامالوپ، علاوه‌بر امنیت قیمت مناسبی هم دارد. شرکت سونی این قابلیت و ویژگی را برای اشتراک گذاری یک اکانت برای تقسیم هزینه بین گیمرها ایجاد کرد. اکانت قانونی یا ظرفیتی PS5 سیستمی برای اشتراک گذاری بازی در بین چند نفر است.

اشتراک گذاری یک حساب کاربری بین 2 نفر کاملا قانونی است و سونی آن را پذیرفته است.

اکانت قانونی کنسول نسل نهم خود در انواع ظرفیت اول، ظرفیت دوم و ظرفیت سوم در بازار موجود هستند. ظرفیت ps5 چیست؟ اکانت قانونی پلی استیشن 5 را می‌توانید با 2 یا 3 نفر به اشتراک بگذارید که به آن ظرفیت اکانت PS5 می‌گویند.

مزایای اکانت قانونی چیست؟

 • امکان بازی آنلاین بدون محدودیت
 • قیمت مناسب‌تر نسبت به خرید بازی‌های دیسک، فیزیکی حتی پلی استور سونی
 • امکان فروش مجدد
 • عدم بن یا قفل شدن کنسول

سوالات متداول:

چند اکانت ظرفیتی همزمان روی کنسول داشته باشیم؟ اگر تعداد اکانت‌ها زیاد بشود احتمال قفل شدن کنسول وجود دارد؟

تا 7 اکانت می‌توانید روی کنسول خود اکانت ظرفیتی استفاده کنید. اما باید اکانت ظرفیت غیرقانونی استفاده نکنید. در صورت استفاده اکانت غیر قانونی احتمال بن شدن بازی و کنسول وجود دارد.

تفاوت خرید اکانت در پلی استور و خرید اکانت قانونی چیست؟

برای خرید از پلی استور باید از دلار استفاده کنید و دما خرید اکانت قانونی از گامالوپ برای شما ارزان‌تر از خرید مستقیم از پلی استور است.

خرید گیفت کارت برای خرید بازی‌های پلی استیشن هم گزینه مناسبی برای گیمرها است. برای خرید گیفت کارت PS5 به صفحه خرید گیفت کارت پلی استیشن مراجعه کنید.

در ادامه به بررسی اکانت‌های ظرفیتی ps5 و ویژگی‌های هر یک می‌پردازیم.

اکانت ظرفیت اول برای PS5

اکانت ظرفیت اول PS5 تنها به صورت آفلاین قابل بازی است. دلیل آفلاینی آن غیر قانونی بودن این نوع ظرفیت است. این اکانت امکان فروش ندارد، حتی سونی از افراد فروشنده شکایت کرده و غرامت گرفته است. در صورت آنلاین شدن کنسول این اکانت و شاد هم کنسول قفل می‌شود.

قیمت اکانت ظرفیت اول PS5 ارزان‌تر از دو ظرفیت دیگر است اما به دلیل عدم اتصال به اینترنت و همچنین عدم اضافه کردن گیم آن را توصیه نمی‌کنیم.

مزایامعایب
قیمت مناسبعدم امکان اضافه کردن بازی
امکان بازی در یوزر شخصیعدم امکان اتصال به اینترنت
عدم امکان فروش مجدد

پلی استیشن با امکانات و ویژگی‌های خود انقلابی برای گیمرها بود. اما خرید پلی استیشن خود به اندازه یک انقلاب نکات ریز درشت دارد. برای خرید مطمئن همین حالا مقاله راهنمای خرید پلی استیشن را بخوانید.

اکانت ظرفیت ۲ ps5 چیست؟ بهترین اکانت قانونی PS5!

حالا سراغ اکانت ظرفیت 2 در کنسول نسل نهم می‌رویم.

اکانت ظرفیت دوم برای کنسول نسل نهمی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین در دسترس است. این اکانت به راحتی به فروش می‌رسد حتی قابل ضمانت است. امنیت بالایی دارد و بدون محدودیت سونی از بازی در این اکانت لذت می‌برید. اولین کنسولی که وارد می‌شود به عنوان کنسول اصلی شناسایی می‌شود. و کنسول دوم هم در حساب دوم این اکانت اشتراکی، لاگین می‌کند.

مزایامعایب
امکان اجرای بازی روی اکانت شخصیموردی از سوی کاربران گزارش نشده است .
قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین
امکان فروش مجدد
امکان تعویض
دارای پشتیبانی

اکانت ظرفیت ۳ ps5؛ مخصوص بازی‌های آنلاین و بتل رویال

اکانت ظرفیت 3 پی اس 5، تنها به صورت آنلاین در دسترس است. اما نگران نباشید نیاز به اینترنت پرسرعت ندارید و مصرف بالایی هم تجربه نمی‌کنید. دلیل این آنلاین بودن چک کردن قانونی بودن اکانت توسط شرکت سونی است، البته اتصال اینترنت به معنای تک نفره بازی کردن نیست.

اکانت قانونی یا ظرفیت سوم برای پلی استیشن 5 دارای گارانتی است و در صورت مشکل، قابلیت نصب دوباره بازی وجود دارد. قیمت ظرفیت سوم بین قیمت اکانت ظرفیت 1 و 2 است. امکان خرید و فروش غیر رسمی این اکانت هم قانونی است.

خرید اکانت قانونی ps5

خرید اکانت قانونی PS5 یا بهتر بگوییم اکانت اشتراکی ظرفیت 2 و 3 یک گزینه به‌صرفه و ایمن است. اما باید در هنگام خرید اکانت قانونی به معتبر بودن فروشگاه توجه کنید.

اکانت قانونی 3 ظرفیت اول، دوم و سوم را دارد، ظرفیت اول به دلیل امنیت کم توصیه نمی‌شود. اما ظرفیت 2 و 3 یه گزینه عالی برای سرگرمی است.

در این مقاله در گامالوپ سواغ سوال اکانت قانونی PS5 چیست رفتیم. آیا باز هم سوالی در ذهن خود راجع به اکانت قانونی دارید؟ لطفا در بخش دیدگاه سوالات، نظرات و تجربیات خود را برای ما ارسال کنید.

گامالوپ مرجع خرید اکانت قانونی PS5 و PS5 است، ما بهترین و جدیدترین بازی روز دنیا را برای شما آماده کرده‌ایم. گامالوپ با پشتیبانی سریع و گرانتی بازی‌ها تجربه عالی برای گمیر ایرانی بسازد. برای خرید اکانت قانونی به گزینه خرید اکانت قانونی ps5 و ps4 در منو مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از اکانت ظرفیتی قانونی، از طریق شماره تماس ۰۶۱۵۲۳۷۰۲۵۳ و ۰۹۳۰۲۲۲۷۶۷۵ با کارشناسان سایت ما تماس بگیرید.