فیفا از بازی‌های محبوب و مورد پسند در میان گیمرهای سراسر جهان است. خبرهای دنیای گیم در سال گذشته حاکی از قطع ارتباط شرکت EA Sports با باشگاه فیفا بود. در همین راستا ابهاماتی در رابطه با ادامه ورژن‌های بازی فیفا به وجود آمد. اما خوشبختانه امسال تریلر فیفا ۲۴به دنیای گیم عرضه شد و خبرهای جدیدی از تغییر نام بازی، گیم پلی، گرافیک و تاریخ انتشار بازی به دست آمد.

فهرست محتوا

10 مورد
  1. تغییرات بازی فیفا 24 نسبت به ورژن‌های قبلی؛  فیفا ۲۴ جام جهانی واقعی را تجربه کنید!
  2. تغییرات Ultimate Team در بازی اف سی 24؛ رتبه بازکن محبوب خود را ارتقا دهید!
  3. ترکیب تیم زنان و مردان در بازی فیفا 24؛ حضوری پررنگ و متفاوت‌تر!
  4. Ea sports fc 24 کی میاد؟ زمان پایان انتظار نزدیک است!
  5. فیفا ۲۴ برای چه کنسول هایی عرضه میشود؟
  6. اکانت قانونی فیفا 24 را از مراجع معتبر و رسمی خریداری کنید!
  7. سؤالات متداول:
  8. فیفا ۲۴ برای ps4 میاد؟
  9. آیا با خرید ظرفیت یک اکانت قانونی اف سی 24 می توان به صورت آنلاین بازی کرد؟
  10. چه زمانی می‌توانم بازی فیفا 24 را پیش خرید کنم؟

اگر شما نیز در انتظار سری جدید بازی فیفا به سر می‌برید، با ما در این مقاله همراه شوید تا سؤال «فیفا 24 کی میاد» را پاسخ داده و تغییرات مهم EA SPORTS FC 24 را بررسی کنیم.

تغییرات بازی فیفا 24 نسبت به ورژن‌های قبلی؛  فیفا ۲۴ جام جهانی واقعی را تجربه کنید!

اولین تغییر بازی فیفا 24 نسبت به ورژن‌های قبلی آن، تغییر نام بازی است. از این به بعد بازی فوتبال مجازی با نام FC 24 به دنیای گیم عرضه می‌شود. به موازات تغییر نام، لوگو و پوستر بازی نیز تغییر کرده است. از دیگر تغییرات مهم بازی فیفا 24، ارتقا گیم پلی، گرافیک و مکانیک بازی است.

بازی FC24 بر روی سه ویژگی مهم با نام‌های HyperMotion V، PlayStyles و Frostbite تمرکز دارد. ویژگی هایپرموشن V بر روی انیمیشن‌های بازی مانند دویدن، حرکات بازیکنان، حالت چهره و غیره تمرکز دارد. تکنولوژی PlayStyles بر 34 سبک جدید در بازی متمرکز است. با استفاده از تکنولوژی PlayStyles می‌توانید مهارت‌های هر بازیکن را بر اساس سبک مورد نظر ارتقا دهید. به عنوان نمونه می‌توانید در زمان استفاده از سبک دفاعی، تکل استاپ بال انجام دهید و بلافاصله پس از تکل، کنترل توپ را در اختیار گرفته و یک ضد حمله سریع را آغاز کنید.

تکنولوژی Frostbite نیز به طبیعی بودن حرکات بازیکنان و بهبود گرافیک بازی در حالت کلی پرداخته است. با ارتقا ویژگی Frostbite تجربه بازی روان‌تر و دقیق‌تری را خواهید داشت. در ادامه همراه با مجموعه فعال گامالوپ دیگر تغییرات مهم، تاریخ انتشار و پلتفرم‌های بازی را بررسی می‌کنیم.

تغییرات Ultimate Team در بازی اف سی 24؛ رتبه بازکن محبوب خود را ارتقا دهید!

یکی از تغییرات مهم و ویژه در بازی فیفا 24 تأکید بر روی تغییرات Ultimate Team است. در بازی فیفا 23 رتبه‌بندی بازیکنان در زمان دریافت کارت ثابت باقی می‌ماند. اما با خرید اکانت قانونی اف سی 24 و اجرای بازی، می‌توانید رتبه بندی بازیکنان محبوب خود را ارتقا دهید. در واقع با وجود ویژگی Ultimate Team کارت های ردده پایین چندان بی ارزش نیست و می توانید گزینه های برای شخصی سازی کارت ها داشته باشید. همچنین می توانید دستاوردهای یک بازیکن برای باشگاه خود را به نمایش بگذارید.

ترکیب تیم زنان و مردان در بازی فیفا 24؛ حضوری پررنگ و متفاوت‌تر!

یک اتفاق بسیار خوب در بازی فیفا 23، حضور تیم و لیگ بانوان در بازی بود. اما در فیفا 23 تیم زنان فقط در لیگ بانوان مسابقات خود را برگزار می‌کرد. اتفاق جدید بازی اف سی 24 این است که شما می‌توانید تیم ترکیبی از بهترین بازیکنان مرد و زن در کنار هم داشته باشید و بازی جذاب و هیجان‌انگیزی را اجرا کنید.

توجه داشته باشید که برای دستیابی به تمام قابلیت و ویژگی‌های بازی نیاز به خرید گیفت کارت پلی استیشن دارید. برای خرید گیفت کارت‌های پلی استیشن می‌توانید به سایت گامالوپ مراجعه کنید.

زمان انتشار بازی محبوب و پرطرفدار فیفا 24

Ea sports fc 24 کی میاد؟ زمان پایان انتظار نزدیک است!

پس از ماه‌ها انتظار زمان انتشار بازی محبوب و پرطرفدار فیفا 24 مشخص شده است. شرکت EA Sports در آخرین اطلاعات خود در تریلر فیفا ۲۴ تاریخ انتشار و زمان پیش خرید بازی را مشخص کرده است. طبق اطلاعات به دست آمده بازی اف سی 24 در تاریخ 29 سپتامبر 2023 (7 مهر ماه 1402 شمسی) منتشر می‌شود. اگر قصد پیش خرید بازی FC24 را دارید؛ باید در تاریخ 31 شهریور 1402 از طریق وبسایت رسمی گامالوپ برای خرید بازی اقدام کنید.

فیفا ۲۴ برای چه کنسول هایی عرضه میشود؟

خوشبختانه بازی محبوب فیفا 24 برای پلتفرم‌های رایج گیم در دسترس است. بر اساس اطلاعات به دست آمده از کمپانی EA Sports بازی ea fc 24  برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری اس و ایکس، پلی استیشن 4 و 5، پی سی، نینتندو سوییچ و ایکس باکس سری وان در دسترس است.

اگر در انتظار بازی‌های محبوب به سر می‌برید؛ می‌توانید برای پیش خرید بازی کالاف دیوتی مدرن وار فار 3 نیز از طریق سایت گامالوپ اقدام کنید.

اکانت قانونی فیفا 24 را از مراجع معتبر و رسمی خریداری کنید!

در این مقاله سؤال مهم «فیفا 24 کی میاد» را پاسخ داده و اشاره‌ای کوتاه به برخی تغییرات مهم در ورژن بازی اف سی 24 داشتیم. شما می‌توانید در تاریخ 31 شهریور برای پیش خرید بازی و در تاریخ 7 مهر 1402 برای خرید بازی FC 24 از طریق سایت گامالوپ اقدام کنید.

خرید اکانت قانونی بازی از سایت معتبر و رسمی بسیار مهم است. سایت معتبر شما را در زمان خرید، نصب و اجرای بازی پشتیبانی کرده و سؤالات شما را پاسخ می‌دهد. گامالوپ همراه با تیم فنی خود از سال 1394 تاکنون در حوزه گیم فعالیت کرده و یکی از وبسایت‌های معتبر و رسمی گیم در ایران است. شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید و مشاوره لازم را برای خرید محصولات و تجهیزات گیمینگ دریافت کنید. همراه با گامالوپ از اجرای بازی‌های محبوب خود بیشترین لذت را ببرید.

سؤالات متداول:

فیفا ۲۴ برای ps4 میاد؟

بله بازی FC 24 برای پلی استیشن 4 همزمان با دیگر پلتفرم‌ها در تاریخ 7 مهر 1402 منتشر می‌شود.

آیا با خرید ظرفیت یک اکانت قانونی اف سی 24 می توان به صورت آنلاین بازی کرد؟

خیر، ظرفیت اول اکانت قانونی FC24 به صورت آفلاین است. خرید ظرفیت اول برای گیمرها توصیه نمی‌شود. بهتر است برای دسترسی بهتر به بازی جذاب اف سی 24 برای خرید ظرفیت 2 بازی اقدام کنید.

چه زمانی می‌توانم بازی فیفا 24 را پیش خرید کنم؟

در تاریخ 31 شهریور 1402 می‌توانید از طریق سایت گامالوپ بازی اف سی 24 را پیش خرید کنید.