نقد و بررسی بازی Hogwarts legacy را طرفداران هری پاتر از دست ندهند. بالاخره پس از مدت‌ها انتظار بازی‌ Hogwarts legacy از دنیای هری پاتر عرضه شد. طرفداران مجموعه هری پاتر می‌توانند بازی Hogwarts legacy را تجربه کنند. بازی Hogwarts legacy برای تمام پلتفرم‌های گیم و کنسول‌های نسل 8 و 9 عرضه شده است. بازی هاگواتز لگسی اوپن ورد می‌باشد و شما می‌توانید در دنیای بازی گشت و گذاری آزاد داشته باشید.

فهرست محتوا

6 مورد
  1. داستان بازی Hogwarts legacy؛ ماجراجویی در مدرسه جادوگری هاگوارتز!
  2. نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy؛ بررسی گیم پلی بازی!
  3. سیستم مبارزه جادو‌محور؛ سطح بازی Hogwarts Legacy را بدانید!
  4. پازل‌های بازی Hogwarts Legacy؛ نیم نگاهی به ماموریت‎‌های فرعی بازی!
  5. گرافیک و صدای بازی Hogwarts Legacy؛ موسیقی‌ عالی متن بازی را از دست ندهید!
  6. نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy را با کارشناسان و مخاطبان مجموعه گامالوپ تجربه کنید!

ژانر بازی جادویی Hogwarts legacy نقش آفرینی اکشن است. این بازی در سال 2023 توسط آوالانچه سافت ور ساخته شده است. همچنین ناشر بازی Hogwarts legacy برادران وارنر است. اگر به دنبال بازی‌ در سبک سحر و جادو باشید پس لازم است که بازی Hogwarts legacy را از دست ندهید. در این مقاله به نقد و بررسی بازی Hogwarts legacy می‌پردازیم. اگر می‌خواهید با گرافیک، مراحل و باس فایت‌های بازی Hogwarts legacy آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

داستان بازی Hogwarts legacy؛ ماجراجویی در مدرسه جادوگری هاگوارتز!

داستان بازی در اواخر سال 1880 حدودا 100 سال قبل از مجموعه هری پاتر روایت می‌شود. قهرمان بازی نامه‌ای برای ورود به مدرسه هاگوارتز از پروفسور ویزلی دریافت می‌کند. قهرمان داستان به همراه پروفسور فیگ و یک مربی به سمت هاگوارتز با جاروی پرنده پرواز می‌کنند. در طی مسیر اژد‌هایی به آن‌ها حمله می‌کند و پروفسور فیگ از طلسمی برای فرارشان استفاده می‌کند.

 قهرمان داستان پی می‌برد که دارای قدرتی ذاتی است که می‌تواند جادوی باستانی را ببیند. آموزش قهرمان بازی در هاگوارتز شروع می‌شود. قهرمان داستان کار با طلسم‌ها را رفته رفته آموزش می‌بیند. قهرمان داستان با دوستان خود به نام‌های سباستین و ناتسای در محوطه بیرونی هاگوارتز گشت و گذار می‌کنند. پروفسور فیگ با کمک قهرمان بازی به کشف رازهای اسرار جادویی می‌پردازد. قهرمان داستان و دوستانش در نهایت اتاقی مخفی در زیر هاگوارتز کشف می‌کنند. در ادامه همراه با گامالوپ به نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy می‌پردازیم.

بررسی گیم پلی بازی Hogwarts Legacy

نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy؛ بررسی گیم پلی بازی!

بازی Hogwarts Legacy در ژانر نقش آفرینی اکشن با دیدی سوم شخص است. شما می‌توانید در دنیای هری پاتر که جی.کی.رولینگ آن را خلق کرده به ماجراجویی بپردازید. شما در بازی Hogwarts Legacy با جادوگران و باس‌فایت‌ها مبارزه می‌کنید. این جادوگران و باس فایت‌ها در هر مرحله قدرت و تعدادشان بیشتر می‌شود. مبارزه با جادوگران سیاه که شما را به وجد می‌آورد. یکی از ایرادهای کوچک بازی  Hogwarts Legacy دشمن‌ها است. دشمن‌ها در بازی قدرتشان بالا می‌رود ولی به یک شکل با شما مبارزه می‌کنند. شما می‌توانید از طریق آیتم‌ها امتیاز کسب کنید و سطح مبارزه و دفاع قهرمان بازی را بروزرسانی کنید.

بازی Hogwarts Legacy 50 ساعت است. شما در این 50 ساعت هیجان و لذت را در مدرسه هاگوارتز تجربه می‌کنید. با خلق مپ و دنیای فانتزی بی‌نظیر بازی می‌توان فهمید که سازنده‌ها خود طرفدار مجموعه هری پاتر بوده‌اند. شما در نقش دانش آموز به این طرف و آن طرف مدرسه هاگوارتز می‌روید. در خفا به کتابخانه‌ها و مکان‌های مخفی می‌روید و به شیطنت‌های بی ضرر می‌پردازید. شما می‌توانید با دانش آموزهای دیگر تعامل کنید و ماموریت‌های فرعی را انجام دهید.

لازم به ذکر است که درصورت علاقه به بازی‌های موبایل می‌توانید به منظور راحتی بیشتر برای خرید گوشی گیمینگ اقدام کنید. البته قبل از خرید بهتر است که حتما راهنمای خرید گوشی گیمینگ را مطاللعه کنید.

سیستم مبارزه جادو‌محور؛ سطح بازی Hogwarts Legacy را بدانید!

نحوه مبارزه در بازی Hogwarts Legacy بسیار هیجان‌انگیز است. طرفداران دنیای گیم در هنگام عرضه تریلر بازی Hogwarts Legacy انتظار داشتند که سازندگان نحوه مبارزه قهرمان را مورد انتظار گیمرها بسازند. سازندگان بازی Hogwarts Legacy از پس مبارزه‌ها برآمدند. شما در این بازی شاهد مبارزه بسیار هیجان‌انگیز و سرگر‌م‌کننده می‌باشید. سیستم مبارزه بازی به گونه‌ای است که گیمر می‌تواند آن را به آسانی بیاموزد. اما استاد شدن در آن زمان‌بر است. شما با چوب جادویی خود قادر به استفاده از طلسم‌ها خواهید بود و می‌توانید با دشمن‌‌تان مبارزه کنید. گیمرها در بازی Hogwarts Legacy مبارزه‌های نفس‌گیر را تجربه می‌کنند و از آن نهایت لذت را می‌برند.

بازی Hogwarts Legacy نسبتا آسان است که شما با هر سطحی می‌توانید بازی کنید و از آن لذت ببرید. شما با مبارزه، انجام ماموریت، حضور در کلاس‌ها از بازی Hogwarts Legacy خسته نمی‌شوید. بازی دارای مراحل و ماموریت‌های متنوع است که گیمر با هر بار رد کردن مراحل و انجام ماموریت بازی برایشان کسل کننده نمی‌شود. بر این اساس است که بازی میزاث هاگوارتز در لیست بهترین بازی های ps4 آفلاین و آنلاین قرار دارد. برای دسترسی به بازی‌های جدید و مورد انتظار مانند Marvel’s Spider-Man 2 و لیست بهترین بازی‌های آنلاین و آفلاین به بخش اکانت قانونی و مجله سایت گامالوپ مراجعه کنید.

پازل‌های بازی Hogwarts Legacy؛ نیم نگاهی به ماموریت‎‌های فرعی بازی!

بازی Hogwarts Legacy علاوه بر مبارزه‌های بسیار هیجان‌انگیز دارای معما و پازل‌ها است. شما می‌توانید با حل معماها و پازل‌ها قفل مراحل و درها را باز کنید. شما در حین بازی با معماهای مرلین روبه‌رو می‌شوید. در بازی هاگوارتز لگسی با معما و پازل‌های آسانی روبه‌رو است که به سادگی قابل حل می‌باشند.

شما در بازی می‌توانید وارد کلاس‌ها شوید، به مسابقه بپردازید و آیتم‌ها را از جایی به جای دیگر حمل می‌کنید. همچنین بازی روند تکراری ندارد و سازنده‌ها رویدادهای بسیار هیجان‌انگیز را در هاگوارتز لگسی خلق‎‌ کرده‌اند. دنیای زیبای بازی به گیمر این امکان را داده که زمانی به انجام مامورت‌ها می‌پردازند از محیط لذت می‌برند.

 هدف سازندگان Hogwarts Legacy این بوده که گیمر خودش را در نقش دانش آموزی در هاگوارتز قرار دهد. با دانش آموزان دیگر ماجراجویی کند، در مسابقات با جاروی پرنده شرکت کند و با جادوگران سیاه و عنکبوت‌ها مبارزه کند.

گرافیک و صدای بازی Hogwarts Legacy

گرافیک و صدای بازی Hogwarts Legacy؛ موسیقی‌ عالی متن بازی را از دست ندهید!

بازی‌هایی که برای دنیای هری پاتر در گذشته ساخته شد کیفیتی پایین در صدا و عملکرد بازی داشت. اما در بازی Hogwarts Legacy شما شاهد بازی‌ با کیفیت گرافیکی عالی می‌باشید. بازی با موتور گرافیکی آنریل ساخته شده است. بدون شک کیفیت بالای بازی Hogwarts Legacy در گرافیک و موسیقی‌ در مورد توجه بودن این گیم بی‌تاثیر نیست. بازی Hogwarts Legacy برای کنسول‌های نسل 8 نیز عرضه شده است برای همین نمی‌توانیم انتظار کیفیت بی‌نظیر را داشته باشیم. هاگوارتز بازی سنگینی است که ممکن است در کنسول‌های نسل 9 و پی‌سی دچار افت فریم شود.

بازی Hogwarts Legacy دارای تنوع موسیقی بسیار بالایی دارد. تیم آهنگسازی بازی Hogwarts Legacy توانسته از پس آن به خوبی بربیاید. شما در حین ماجراجویی در هاگوارتز و محیط بیرون موسیقی‌های بسیار دل‌نشین بازی را می‌شنوید و از آن لذت می‌برید. البته آهنگساران بازی Hogwarts Legacy به مجموعه هری پاتر نیز توجه کردند و از موسیقی آن مجموعه نیز استفاده کرده‌اند. گرافیک و موسیقی بازی میزاث هاگوارتز چیزی از گرافیک و موسیقی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 ندارد و هر دو بازی می‌تواند در ژانرهای متفاوت شما را ساعت‌ها سرگرم کند.

نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy را با کارشناسان و مخاطبان مجموعه گامالوپ تجربه کنید!

ما در این مقاله به نقد و بررسی بازی Hogwarts Legacy پرداختیم. در این مقاله شما با باس فایت‌ها و سیستم مبارزه‌ بازی، گرافیک، آهنگسازی و دیگر جنبه‌های هاگوارتز لگسی آشنا شدید. بازی Hogwarts Legacy برای طرفداران دنیای هری پاتر و گیمرها بسیار زیبا و سرگرم‌کننده است. در صورت تمایل شما نیز می‌توانید نظرات خود را در خصوص بازی Hogwarts Legacy در قسمت کامنت با مخاطبان و کارشناسان مجموعه گامالوپ به اشتراک بگذارید.

گامالوپ همراه با تیم تخصصی خود یکی از مراجع اصلی گیم است که در زمینه خرید اکانت قانونی، خرید گیفت کارت، خرید کنسول بازی، خرید تجهیزات گیمینگ و غیره فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی حوزه گیم از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید. همراه با گامالوپ کیفیت دنیای گیم را به بهترین قیمت تجربه کنید.