اگر چیزی نزدیک به بیش از یک دهه قبل، بازی هاروست مون را در کنسول بازی سونی تجربه کرده باشید، احتمالا اکنون نیز در شمار علاقه مندان به این بازی در قالب Harvest Moon: One World خواهید بود که قرار است به زودی برای کنسول بازی ایکس باکس وان منتشر شود.

فهرست محتوا

1 مورد
  1. Harvest Moon: One World

Harvest Moon: One World

طبق چیزی که استودیو سازنده این بازی یعنی Natsume اعلام کرده است، بازی Harvest Moon: One World برای ایکس باکس وان در آمریکا منتشر خواهد شد. جالب است بدانید که نسخه های سال 2018 میلادی و سال 2019 میلادی این بازی فروشی بسیار عالی را پشت سر گذاشته اند و نسخه Light of Hope نیز توانسته عنوان پرفروش ترین نسخه از بازی هاروست مون را به دست بیاورد.

این بازی در ماه سپتامبر سال 2020 میلادی برای کنسول بازی ایکس باکس وان منتشر شد و اکنون نسخه جدید آن راهی است.

Harvest Moon: One World

پیش از این قرار بر این بود که نسخه Harvest Moon: One World در پاییز سال 2020 میلادی منتشر شود، اما همان طور که ویروس کرونا توانست همه چیز در جهان را تحت تاثیر منفی خود قرار دهد، برنامه های کمپانی سازنده این بازی را نیز برهم زده و هاروست مون وان ورلد با تاخیر در دوم ماه مارس سال 2021 برای کنسول های بازی نینتندو سوییچ و پلی استیشن 4 ارائه خواهد شد. البته دارندگان کنسول بازی ایکس باکس وان خوش شانس تر بوده و بازی را زودتر دریافت خواهند کرد.

در پستی که در وب سایت استودیوی Natsume منتشر شده است با یک ابراز تاسف و همدردی برای خانواده های داغداری که عزیزان خود را بابت همه گیری جهانی ویروس کرونا از دست داده اند، روبرو می شویم و پس از آن سال نو تبریک گفته شده و از عرضه این بازی برای کنسول بازی ایکس باکس وان خبر داده شده است.

طبق چیزی که این استودیو اعلام کرده است، محیط نسخه جدید هاروست مون بسیار جذاب بوده و مناطق روستایی جدیدی به آن اضافه شده است. این بازی در شمار بازی هایی قرار دارد که با تجربه آن، احساس آرامش و امنیت زیادی کرده و مشکلات روزمره خود را به فراموشی خواهید سپرد. 

با خرید اکانت قانونی از گامالوپ می توانید بهترین تجربه از بازی هاروست مون را داشته باشید.

در وب سایت گامالوپ می توانید نسبت به خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4، خرید اکانت قانونی پلی استیشن 5، خرید گیفت کارت پلی استیشن 4، خرید گیفت کارت پلی استیشن 5 و … اقدام کنید. همین طور اخبار روز دنیای گیم و کنسول های بازی در این وب سایت عرضه خواهد شد. با دنبال کردن این اخبار، از جدیدترین خبرهای داغ دنیای بازی مطلع خواهید شد.