به 25 سالگی تاسیس استودیو مشهور رمدی رسیده ایم و به همین مناسبت این استودیو بازی نخستین خود یعنی Death Rally Classic را به صورت رایگان در استیم منتشر ساخته است. به این ترتیب برای بازی کردن این گیم جدید نیازی به خرید اکانت قانونی نخواهید داشت.

اگر به خاطر داشته باشید و اخبار مربوط به دنیای گیم را از گذشته دنبال کرده باشید، این بازی نخستین بار در پلت فرم ام اس داس، در سال 1996 توسط این استودیو یعنی Remedy Entertainment به انتشار درآمد. در این بازی به دنیای ماشین های جنگی و خشن وارد می شویم که هر یک فضای خاص خود را دارند.

Death Rally Classic

با توجه به این که 25 سالگی این استودیو رسیده ایم، رمدی تصمیم گرفته است تا نخستین بازی خود را که پیشتر در سال 1996 میلادی منتشر شده بود، به صورت رایگان در نسخه جدید عرضه کند. لازم به  ذکر است که این نسخه از بازی Death Rally Classic با نسخه ای که در سال 2009 میلادی به شکل رایگان و البته محدود عرضه شد، تفاوت هایی دارد و مطابق با آن نیست.

توییت استودیو Remedy در این خصوص:

از آن جایی که می خواهیم بیست و پنجمین سالگرد تاسیس استودیوی رمدی را با یکدیگر جشن بگیریم، به این مناسبت، نخستین بازی خود را به رایگان به تمام بازی دوستان اهدا می کنیم. لازم به ذکر است که بازی Death Rally Classic برای همیشه در استیم رایگان خواهد بود و از این وضعیت خارج نمی شود.

Death Rally Classic

اگر شما نیز می خواهید به فضای این بازی وارد شده و از جذابیت رانندگی جنگندگی آن لذت ببرید، بدانید که شروع بازی شما با یک ماشین متوسط خواهد بود که نه آن قدرها قوی بوده و نه آن قدرها ضعیف است. همین طور در شروع بازی 500 دلار بودجه دارید که می توانید در مراحل مختلف آن را خرج کنید. در فضای این بازی در مقابل ماشین های جنگنده قوی و تا دندان مسلح قرار می گیرید و باید فن جنگ در رانندگی را خوب بدانید. با از بین بردن هر ماشین جنگنده، به پاداشی در ازای آن دست می یابید و به شکلی سکه دریافت می کنید.

در مسیر این بازی باید هر ماشین جنگنده ای که مقابلتان قرار می گیرد را از میدان به در کنید و این مرحله به مرحله شما را پیش خواهد برد.

منبع: vg247