موجودی و قیمت تمامیه اکانت قانونی پلی استیشن به روز می باشد ، به دلیل قطعی اینترنت سفارشات ممکن است با تاخیر ارسال شود.

اخبار و مقالات

مشخصات و اسامی خیابان ها در بازی Cyberpunk 2077

سومین پخش از برنامه نایت سیتی وایر باعث شد تا اطلاعات قابل توجهی از بازی Cyberpunk 2077 به دست بیاوریم. در این بازی به جز دیدن گنگ های بازی و خصوصیات خاص هر یک از آن ها، می توان دید که هر یک از شهرها در سایبرپانک 2077 نام مخصوص به خود را دارند. وجود نام مشخص و تعیین شده برای هر یک از شهرها در این بازی، باعث می شود که پویایی بیشتری به آن داده شده و در فضای بازی، جذابیت بیشتری را شاهد باشیم.

بازی Cyberpunk 2077

زمان عرضه رسمی بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 19ام ماه نوامبر یعنی 29ام آبان ماه همین سال خواهد بود. این بازی برای کاربرهای پلت فرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس اس و نیز کامپیوترهای شخصی یا پی سی قرار خواهد گرفت. این یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های ویدیویی محسوب می شود که شرکت سازنده یعنی سی دی پراجکت رد CD Projekt RED در ساخت آن خلاقیت و جذابیت زیادی را به کار برده است.

Cyberpunk 2077

جالب است که سی دی پراجکت رد در دو بخش از نایت سیتی وایر، مشخصات و اطلاعات زیادی از این بازی را منتشر ساخت و خود می خواست که پیش از زمان رونمایی رسمی و عرضه بازی، اطلاعاتی از آن در اختیار گیمرها و علاقه مندان به این سبک بازی ها، قرار بگیرد.

سایبرپانک 2077 از بهترین و جذاب ترین بازی های ویدیویی به شمار می رود که علاقه مندان به دنیای بازی های گیم برای آن انتظار زیادی می کشند و به نظر می رسد که کمپانی سازنده یعنی سی دی پراجکت رد توانسته با انتشار این جزئیات از بازی، مراتب جذابیت و اشتیاق برای عرضه رسمی آن را به مراتب بالاتر ببرد.

Cyberpunk 2077

مطالب مشابه

DNS چیست و چرا مهم است؟
آموزش

DNS چیست و چرا مهم است؟

اغلب گیمرها می‌پرسند DNS چیست و آیا تأثیری بر روی کیفیت اینترنت در بازی‌ها دارد؟ گیمرهای ایرانی به دلیل تحریم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موجودی و قیمت تمامیه اکانت قانونی پلی استیشن به روز می باشد ، به دلیل قطعی اینترنت سفارشات ممکن است با تاخیر ارسال شود.

فروشگاه
0 مورد سبد خرید