گوشی‌های هوشمند سبک زندگی ما را به کلی تغییر داده و بسیاری از فعالیت‌های روز مره ما را پوشش داده‌اند. گیم نیز از این امر مستثنی نیست. بازی‌های موبایل طرفداران بسیاری دارد و در سبک‌های مختلفی به بازار عرشه شده‌اند. یکی از سبک‌ها بسیار محبوب بازی‌های اندرویدی، بازی‌های باستانی و قرون وسطایی است. تعداد بازی‌های قرون وسطا و تاریخی بسیار است. بر این اساس می‌خواهیم در این مقاله لیستی از بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید را معرفی کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

فهرست محتوا

10 مورد
  1. D&D Style Medieval Fantasy RPG؛ یکی از بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید!
  2. Glory & Knights Fight 2: Honor؛ یک بازی قرون وسطایی اکشن و جذاب!
  3. Total War Battles: Kingdom-m؛ بازی به سبک استراتژیک!
  4. Reigns، گزینه‌ای برای انتخاب بهترین بازی‌های تاریخی اندروید!
  5. Darkness Rises؛ بازی همراه با وحشت و هیجان!
  6. Graveyard Keeper؛ سبکی بسیار متفاوت و جذاب!
  7. BlitzKeep؛ قهرمان سرزمین خود باشید!
  8. Guild of Heroes: Magic RPG؛ تجربه بازی در اعماق تاریخ!
  9. Hungry Dragon؛ سوار براژدها سطوح بازی را کشف کنید!
  10. لیست بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید را از مجموعه گامالوپ دریافت کنید!

بازی D&D Style Medieval Fantasy RPG یکی از بازی‌های آفلاین باستانی اندروید است

D&D Style Medieval Fantasy RPG؛ یکی از بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید!

بازی D&D Style Medieval Fantasy RPG یکی از بازی‌های آفلاین باستانی اندروید است. داستان بازی از یک میلیون کلمه تشکیل شده و ماجراجویی طولانی را برای شما فراهم می‌کنند. انتخاب و تصمیمات شما بر نتیجه پایانی اثر‌گذار است. هر چند که عواقب انتخاب‌های شما غیرقابل پیش‌بینی است اما بازی نفس‌گیر را تجربه خواهید کرد. در ادامه هراه با گامالوپ دیگر بازی‌های قرون وسطایی اندروید را معرفی می‌کنیم.

Glory & Knights Fight 2: Honor؛ یک بازی قرون وسطایی اکشن و جذاب!

بازی Glory & Knights Fight 2: Honor یکی از بازی‌های اکشن قرون وسطایی است که به صورت رایگان عرضه شده است. Glory & Knights Fight 2: Honor از بازی‌های قرون وسطایی تن به تن است که شما را با خود به دنیای گلادیاتورها می‌برد. با جمع‎آوری پاداش‌ها می‌توانید شوالیه‌های خود را ارتقا و با قدرت بیشتری بازی را پیش ببرید. بازی Glory & Knights Fight 2: Honor با گرافیک مناسب و گیم پلی عالی در لیست بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید قرار گرفته است.

Total War Battles: Kingdom-m؛ بازی به سبک استراتژیک!

بازی Total War Battles: Kingdom-m به سبک استراتژیک و رایگان ارائه شده است. در بازی Total War Battles: Kingdom-m شما باید قلعه خود را مدیریت کرده و لشگری قدرتمند ایجاد کنید. سپس با رقبای خود به نبردی پیروزمندانه وارد شوید. در بازی استراتژیک سری توتال وار بتلز باید به نحوه چینش سربازان خود بسیار دقت کنید. تا بتوانید بر دشمنان خود پیروز شوید. همچنین شما می‌توانید بازی را به صورت آنلاین پیش ببرید و از رقابت با دوستانتان نهایت لذت را ببرید.

در صورت علاقه به بازی‌های باستانی می‌توانید با خرید اکانت قانونی PS5 و کنسول‌های پلی استیشن به بازی‌های مجبوبی مانند گاد آف وار دسترسی داشته باشید. گاد آف وار یکی از بازی‌های محبوب و پرطرفدار پلی استیشن است که با خط داستانی بسیار گیرا، علاقمندان بسیاری در سراسر جهان دارد.

Reigns، گزینه‌ای برای انتخاب بهترین بازی‌های تاریخی اندروید!

بازی Reigns یکی دیگر از بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید است. در Reigns شما باید با تمام درایت و قدرت، پادشاهی خود را حفظ کنید و با دیگر ساکنان سرزمین‌تان مشورت داشته باشید. در بازی Reigns شما باید به عنوان پادشاه بهترین و عاقلانه‌ترین تصمیمات را بگیرید تا به پادشاهی قدرتمند تبدیل شوید. شما با دهقانان، متحدان، مشاوران و مردم خود در تعامل خواهید بود تا بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. در Reigns شما سیاست، جادوگری و علم را خواهید آموخت. گیم پلی و خط داستانی فوق‌العاده، بازی رینز  را در لیست بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید قرار داده است.

Darkness Rises؛ بازی همراه با وحشت و هیجان!

بازی Darkness Rises با جایزه انتخاب سردبیران، در لیست بهترین بازی‌های قرون وسطایی قرار دارد. قبل از شروع بازی، کلاس مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس کاراکترهای بازی را، شخصی‌سازی کنید. حال نبردهای حماسی خود را شروع کنید. بازی Darkness Rises با تاریکی ترسناکی همراه است و هیولاها و شیاطین باستانی را به ارمغان می‌آورد.

برای موفقیت در بازی Darkness Rises می‌توانید متحدانی را با خود همراه کنید تا در تاریکی‌ها با قدرت بیشتری بجنگید. علاوه بر جنگ‌های گروهی شما می‌توانید حالت RPG تک نفره را انتخاب و به مبارزه بپردازید و مهارت‌های خود را در نبردهای PVE تقویت کنید. بازی Darkness Rises با وجود گرافیک عالی و نبردهای قدرتمند، می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای بازی‌های قرون وسطایی باشد.

Graveyard Keeper؛ سبکی بسیار متفاوت و جذاب!

بازی Graveyard Keeper با سبکی بسیار متفاوت از دیگر بازی‌های قرون وسطایی تولید و به بازار عرضه شده است. Graveyard Keeper بر خلاف دیگر بازی‌های قرون وسطایی در رابطه با نبرد گلادیاتورها و شوالیه‌ها نیست. قرار نیست به کشورگشایی و مبارزه با دشمنان فکر کنید. بلکه شما در نقش مرد جوانی از یک قبرستان در پشت کلیسا مراقبت می‌کنید. در جریان بازی باید به فکر تمیز نگه داشتن قبرستان و ساخت قبرهای جدید برای مردگان شهر باشید. بازی Graveyard Keeper سبکی بسیار متفاوت دارد. بر این اساس مناسب گیمرهایی است که به دنبال فضایی نامأنوس در بازی‌ها بوده و تجربه‌های جدید را دوست دارند.

لازم به ذکر است که بازی Graveyard Keeper با وجود گیم پلی ساده، یکی از اعتیادآورترین بازی‌های اندروید است و علاقمندان خاص خود را دارد. در صورت علاقه به بازیی‌هایی با سبک متفاوت می‌توانید به سری بازی‌های فیفا نیز فکر کنید. بازی‌های فیفا برای دوستداران دنیای فوتبال بسیار جذاب است. با خرید اف سی 24 به جدیدترین نسخه بازی‌های فیفا دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با دوستانتان لحظات هیجان‌انگیز و شادی را طی کنید.

BlitzKeep؛ قهرمان سرزمین خود باشید!

بازی BlitzKeep یکی دیگر از بهترین بازی‌های قرون وسطایی است. شما باید به یک قهرمان تبدیل شوید و تمام تلاش خود را برای محافظت از کشورتان به کار بگیرید. با باس‌ها مبارزه کنید تا شخصیت خود را توسعه دهید و مهارت‌های او را ارتقا دهید.

Boss شما را در پنج پادشاهی مختلف که برای سفر در دسترس است ملاقات خواهند کرد. هدف شما رسیدن به قدرتمندترین هیولا است تا آن را به خاطر نجات قلمرو خود از بین ببرید. قهرمان اصلی با شکست دادن هر رئیس، پیشرفت خود را افزایش داده و به تدریج برای نبرد اصلی آماده می‌شوند. بازی BlitzKeep یک بازی دوبعدی با گرافیک عالی است و با سطوح هیجان‌انگیز شما را شگفت‌زده می‌کند.

ازی Guild of Heroes: Magic RPG یکی از بازی‌های فوق‌العاده قرون وسطایی اندروید است

Guild of Heroes: Magic RPG؛ تجربه بازی در اعماق تاریخ!

بازی Guild of Heroes: Magic RPG یکی از بازی‌های فوق‌العاده قرون وسطایی اندروید است. درست پس از شروع بازی، به ماجراهای اسرارآمیز اما هیجان‌انگیز متعددی خواهید رسید. در داخل بازی پادشاهی‌ها و سیاه چال‌های قرون وسطایی را کشف خواهید کرد. با موجودات مختلفی مانند هیولا، اژدها، الف، شمن‌ها، ارک، جادوگران ترول و بسیاری دیگر مبارزه خواهید کرد. با توجه به گرافیک شگفت‌انگیز بازی، به نظر می‌رسد که در زمان واقعی با شما اتفاق می‌افتد.

در مورد شخصیتی که باید برای آن بازی کنید، کلاس او را انتخاب کنید. ابتدای بازی می‌توانید کلاس جادوگر، کماندار یا جنگجو را انتخاب کنید. با این حال، شما می‌توانید آن را در هر زمان تغییر دهید. در رابطه با تجهیزات نیز می‌توانید به همین صورت اقدام کنید. از آنجایی که بازی با صدها سلاح و زره قرون وسطایی عرضه می‌شود، شما این شانس را خواهید داشت که ترکیب‌های مختلفی ایجاد و مواردی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می‌کند.

لازم به یادآوری است که برای دریافت مشاوره در زمینه انتخاب بهترین بازی‌ها و خرید بازی god of war ragnarok می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید.

Hungry Dragon؛ سوار براژدها سطوح بازی را کشف کنید!

در بازی Hungry Dragon کنترل یک اژدها را به عهده خواهید داشت. هر اندازه به اژدها غذای بیشتری بدهید، امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. تحت کنترل شما، یک اژدها پرواز می‌کند و حتی همه چیز را در یک راه می‌سوزاند یا نابود می‌کند. دنیای فانتزی سه بعدی به شما امکان می‌دهد تا مطمئناً از گیم پلی لذت ببرید.

با فرصت‌های ویژه‌ای که خواهید داشت می‌توانید اژدهای خود را قدرتمندتر کنید. علاوه بر این، با ضیافت عامیانه، هیولاها و دیگر موجودات، سطح خود را ارتقا می‌دهید. با این قدرت‌های ویژه، اژدهای شما از هر شکستی جلوگیری می‌کند. در هر سطح اژدهای بیشتری در اختیار خواهید داشت تا دنیای بازی را کشف کنید. همچنین شما امکان بازی با دیگر دوستانتان را خواهید داشت و می‌توانید از بازی گروهی خود لذت ببرید.

لیست بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید را از مجموعه گامالوپ دریافت کنید!

در این مقاله لیستی از محبوب‌ترین و بهترین بازی‌های قرون وسطایی اندروید را ارائه کردیم. در صورت نیاز به آرشیو بزرگتری از پرطرفدارترین بازی‌های قرون وسطایی پلی استیشن و اندروید می‌توانید با متخصصین مجموعه گامالوپ تماس بگیرید.

گامالوپ یکی از مراجع اصلی معرفی بهترین بازی‌های سال برای پلتفرم‌های مختلف، فروش کنسول‌های پلی استیشن، خرید اکانت قانونی، خرید گیفت کارت پلی استیشن، خرید تجهیزات گیم و غیره در ایران است. شما می‌توانید با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید و راهنمایی لازم را در زمینه محصولات و تجهیزات گیم دریافت کنید. همراه با گامالوپ بهترین بازی‌های سال را تجربه کنید.