Battlefield 2042 از سری بازی battlefield V با گیم پلی پیشرفته و تاکتیکی به بازار وارد شده است. سلاح‌های جدید، امکان شخصی‌سازی سلاح‌ها، قابلیت تعویض سریع تجهیزات و غیره، جانی تازه به بازی Battlefield 2042 داده است. گیم پلی بازی با وجود تازه بودن، پیچیده نیست. کافی است راهنمای بازی Battlefield 2042 را به دقت مطالعه کنید. تا از اجرای بازی شوتر اول شخص Battlefield 2042 نهایت لذت را ببرید. پس با گامالوپ همراه باشید تا 10 مورد از تغییرات و جزئیات مهم بازی را مرور کنیم.

فهرست محتوا

11 مورد
 1. 1- برای آغاز بازی از سیستم پلاس استفاده کنید؛ در میدان نبرد حرفه‌ای باشید!
 2. 2- با توجه به سبک بازی خودتان، مأمور متخصص را انتخاب کنید.
 3. 3- از قابلیت‌های محیط و فضا استفاده کنید؛ مشکلات بازی battlefield 2042 به شما کمک می‌کند!
 4. 4- سلاح‌هایتان را شخصی‌سازی کنید؛ اخبار بازی battlefield 2042 را چک کنید!
 5. 5- مواد منفجره را فراموش نکنید؛ توان خود را افزایش دهید!
 6. 6- تک تیراندازها را فراموش نکنید؛ خود را به نقطه امن برسانید!
 7. 7- از تکنولوژی جدید و پهپادها برای پیشرفت بازی استفاده کنید
 8. 8- هدف گیری درست را یاد بگیرید؛ گلوله‌ها را هدر ندهید!
 9. 9- اهداف بازی را تکمیل کنید؛ همه‌جانبه بازی کنید!
 10. 10- مأموریت‌های ویژه را فراموش نکنید؛ بازی گروهی و هماهنگ ملاک است!
 11. راهنمای بازی‌های محبوب سال را از کارشناسان گامالوپ دریافت کنید!

1- برای آغاز بازی از سیستم پلاس استفاده کنید؛ در میدان نبرد حرفه‌ای باشید!

سیستم پلاس یکی از تازه‌ترین ویژگی‌های بازی Battlefield 2042 است که مورد توجه اغلب گیمرها قرار گرفته است. طبق اطلاعات به دست آمده از اخبار بازی، پلاس سیستم به شما اجازه تغییر اسلحه‌ها در نبرد را می‌دهد. فرض کنید می‌خواهید به فاصله دوری شلیک کنید و اسلحه شما مناسب نیست، یا اینکه حس می‌کنید اسلحه‌ای که دارید عملکرد مناسبی ندارد، یا نیاز به صداخفه کن دارید؛ در تمام این موارد می‌توانید در میدان نبر اسلحه‌های خود را تغییر دهید. سیستم پلاس به شما کمک می‌کند تا به سرعت خود را با شرایط وقف دهید.

2- با توجه به سبک بازی خودتان، مأمور متخصص را انتخاب کنید.

طبق راهنمای بازی Battlefield 2042 بر خلاف نسخه‌های قبلی، باید قبل از ورود به بازی، یک متخصص انتخاب کنید. با ورود متخصص ابزارهای بازی مانند راکت لانچر یا کیت‌های سلامتی در اختیار تمام بازیکنان قرار می‌گیرد. متخصص‌ها توانایی و تجهیزات خاصی دارند. 10 متخصص با توانایی‌های متفاوت در بازی Battlefield 2042 وجود دارد. شما می‌توانید طبق سبک خود مأمور متخصص را انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید توانایی متخصصین را با تجهیزات عمومی ترکیب و از آن برای پیشبرد بازی استفاده کنید. به عنوان نمونه شما می‌توانید توانایی متخصص Irish را با مواد منفجره C4 ترکیب کنید. با انفجار دیوار در نقاط شلوغ و استفاده از سپر متخصص Irish به خوبی می‌توانید به محیط مبارزه خود اشراف داشته باشید. در واقع بازی Battlefield 2042  این امکان را به شما می‌دهد که با توجه به خلاقیت خود از توانایی‌ها و تجهیزات بازی برای نبردی پیروزمندانه استفاده کنید.

3- از قابلیت‌های محیط و فضا استفاده کنید؛ مشکلات بازی battlefield 2042 به شما کمک می‌کند!

یکی دیگر از مواردی که در راهنمای بازی Battlefield 2042 مد نظر است؛ استفاده از فضا، محیط و شرایط آب و هوایی بازی به نفع خود است. پستی و بلندی‌های زمین موقعیت مناسبی برای سنگرسازی در محیط مناسب را برای شما فراهم می‌کنند. همچنین تغییرات ناگهانی آب و هوا در میدان نبرد می‌تواند برای شما موقعیت و شرایطی برای پیروزی را فراهم کند.

شما می‌توانید از یک هوای طوفانی برای مخفی شدن از دید دشمنانتان استفاده کنید. البته فراموش نکنید که برای استفاده از شرایط محیطی نیاز به تاکتیک‌های آنی دارید. با استفاده از توان و مهارت خود در کنار تجهیزات گیمینگ مناسب می‌توانید لحظات هیجان‌انگیزی را در بازی Battlefield 2042 تجربه کنید.

به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه خرید تجهیزات گیمینگ می‌توانید با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید. یا اینکه راهنمای خرید گوشی گیمینگ، لپ تاپ گیمینگ، کامپیوتر گیمینگ، هدست گیمینگ و غیره را از بخش وبلاگ سایت گامالوپ مطالعه و اطلاعات کامل را به دست آورید.

شخصی سازی سلاح ها در Battlefield 2042

4- سلاح‌هایتان را شخصی‌سازی کنید؛ اخبار بازی battlefield 2042 را چک کنید!

بازی Battlefield 2042 یکی از بازی‌های تاکتیکی و پرچالش است. بر این اساس یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن امکان شخصی‌سازی سلاح‌ها است. شما می‌توانید مأمور متخصص خود را به سلاح‌های ویژه مجهز کنید. سلاح‌های شخصی‌سازی شده به شما در میدان نبرد با توجه به شرایط و موقعیتی که در آن قرار دارید بسیار کمک می‌کنند. به حتم سلاحی که در محیط باز استفاده می‌کنید با سلاحی که در محیط بسته نیاز دارید؛ متفاوت است. پس به سرعت و بدون تأخیر با تاکتیک‌های مناسب، سلاح‌های خود را تغییر داده و نبردی پرهیجان داشته باشید.

شخصی سازی آیتم‌های مختلف در بازی بسیار جذاب است. بر اساس داده‌های به دست آمده از تریلر بازی FC24 در سری جدید از بازی‌های فوتبال مجازی نیز می‌توانید شخصی سازی‌های بسیاری داشته باشید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه خرید اکانت قانونی اف سی 24 می‌توانید به سایت گامالوپ مراجعه کنید.

5- مواد منفجره را فراموش نکنید؛ توان خود را افزایش دهید!

در راهنمای بازی Battlefield 2042 دیده شده که مواد منفجره در اختیار همه بوده و علاوه بر «ساپورت» و «انجنیر» تمام بازیکنان به آن دسترسی دارند. البته بهتر است بدانید که مواد منفجره C5 عملکردی شبیه به مواد منفجره C4 داشته و به دیورا و وسایل نقلیه می‌چسبند. با کمی خلاقیت می‌توانید مواد منفجره را به یک پهپاد بچسبانید و آن را به سوی یک تانک بفرستید تا بهترین انفجار را تجربه کنید.

6- تک تیراندازها را فراموش نکنید؛ خود را به نقطه امن برسانید!

در بررسی بازی battlefield 2042 باید مراقب تک تیراندازها باشید. دیدن نور چشمک زن در دوردست‌ها نشان از تک تیراندازها دارد. اگر در حین دویدن یک تک تیرانداز شما را هدف قرار داد و اسلحه مناسب نداشتید، با دویدن‌های نامنظم و پریدن‌ها خود را به یک سنگر امن برسانید. دویدن به شکل زیگراگ کلید نجات شما است. پس در این شرایط به جای حمله فقط به فکر نجات جان خود باشید و کار را برای حریفتان سخت کنید.

لازم به ذکر است که در صورت علاقه به بازی‌های محبوب پلی استیشن می‌توانید برای خرید کنسول‌های نسل نهم پلی استیشن و خرید اشتراک پلاس اکسترا با کارشناسان مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید.

7- از تکنولوژی جدید و پهپادها برای پیشرفت بازی استفاده کنید

طبق اطلاعات راهنمای بازی battlefield 2042 با پیشرفت در هر مرحله، سلاح‌‎های پیشرفته‌تری خواهید داشت. امتیازی که یکی از سرنشینان تانک به دست می‌آورد به دیگر اعضای گروه نیز می‌رسد و سرعت پیشرفت گروه را بالا می‌برد. بر این اساس سعی کنید که بیشتر وسایلی مانند هلی کوپتر یا تانک سوار شوید تا سلاح‌های سنگینی داشته باشید و احتمال پیروزی‌تان را بالا ببرید.

توجه داشته باشید که برخی از متخصصین با توانایی‌های ویژه، شما را برای دستیابی به XP بیشتر کمک می‌کنند. به عنوان نمونه متخصصی مانند Casper پهپاد دیده‌بانی برای مشخص کردن محل قرار گیری دشمنان دارد. اگر یکی از هم تیمی‌های شما دشمنان مشخص شده از طریق پهپاد را بزند، امتیاز XP آن برای شما هم خواهد بود. پس استفاده از تکنولوژی‌های بازی مانند پهپادها در محیط شلوغ بازی می‌تواند تعداد XP بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.

8- هدف گیری درست را یاد بگیرید؛ گلوله‌ها را هدر ندهید!

یکی از مشکلات battlefield 2042 هدف گیری دشمن در فواصل دور است. ممکن است یک خشاب را روی دشمن خود خالی کنید و در نهایت بدانید که به هدف نزده‌اید. پی در این صورت باید دقت خود روی هدف‌گیری به خصوص در فواصل دور را افزایش دهید. بنابراین بهتر است به صورت Burst شلیک کنید. یعنی شلیک کوتاه با کنترل بهتر روی هدف. تنها چند تیر شلیک کنید و همزمان حواستان به نشانه هم باشد. در این صورت شما کنترل بهتری روی الگوی شلیک دارید و می‌توانید از برخورد تیرها به هدف نیز مطمئن شوید.

لازم به ذکر است که در صورت علاقه به بازی‌های شوتر پلی استیشن می‌توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه گامالوپ برای خرید کنسول‌های پلی استیشن و خرید اکانت قانونی PS4 و PS5 اقدام کنید.

تکمیل اهداف در راهنمای بازی battlefield 2042

9- اهداف بازی را تکمیل کنید؛ همه‌جانبه بازی کنید!

یکی از نکات ویژه که در راهنمای بازی battlefield 2042 باید در نظر گرفته شود، توجه به هدف هر مرحله از بازی است. چرا که برنده نهایی تیمی است که به اهداف بازی رسیده باشد. پس به صورت تیمی و هدفمند بازی را پیش ببرید و با همکاری کامل برای دستیابی به امتیازات و بالا بردن تعداد XP های بازی تلاش کنید. رمز موفقیت شما این است که با هم گروهی‌های خود به صورت همه‌جانبه بازی را اجرا و از هماهنگی بین تیمی خود لذت ببرید.

10- مأموریت‌های ویژه را فراموش نکنید؛ بازی گروهی و هماهنگ ملاک است!

یکی از نکات مهم بازی battlefield 2042 مأموریت‌های ویژه‌ای است که دارید. شما در انجام مأموریت‌های خود آزادی بالایی دارید. اما به یاد داشته باشید که هدف بازی، برنده شدن تیم و رسیدن به اهداف اصلی هر مرحله است. هر زمان که هدف حملات و مأموریت‌های خود را گم کردید، برگردید و به نقشه نگاه کنید. نقشه به شما کمک می‌کند که مسیر رسیدن به پیروزی را راحت‌تر طی کنید. از مأموریت‌های خود برای بالا بردن توان تیم استفاده کنید.

راهنمای بازی‌های محبوب سال را از کارشناسان گامالوپ دریافت کنید!

در این مقاله راهنمای بازی battlefield 2042 را ارائه داده و 10 مورد از نکات ویژه بازی را بررسی کردیم. battlefield 2042 یک بازی شوتر بسیار جذاب است که با پیشرفت‌های جدید خود مانند شخصی‌سازی اسلحه‌ها و سیستم پلاس توانسته محبوبیت بسیاری در میان گیمرها به دست آورد.

در صورت نیاز به راهنمای نصب بازی battlefield 2042 یا انتخاب Dns برای بازی battlefield 2042 می‌توانید با کارشناسان مجموعه گامالوپ ارتباط بگیرید. گامالوپ همراه با تیم تخصصی خود از سال 1394 تاکنون در زمینه، ارائه لیست بهترین بازی‌های محبوب سال، خرید اکانت قانونی، گیفت کارت پلی استیشن، کنسول‌های پلی استیشن، لپ‌تاپ گیمینگ، هدفون گیمینگ و دیگر محصولات گیم پلی در ایران فعالیت می‌کند.

شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 06152370253 و 09302227675 با کارشناسان گامالوپ ارتباط بگیرید. و راهنمایی لازم را در زمینه بازی‌های محبوب خود به دست آورید. همراه با گامالوپ تجربه خوشایندی از اجرای بازی‌های مورد پسند خود داشته باشید.