موسیقی متن بازی رد دد ریدمشن 2

موسیقی متن بازی رد دد ریدمشن 2 در سال 2018 جایزه بهترین موسیقی متن بازی را دریافت کند. موسیقی متن بازی Red Dead Redemption 2 دارای 2 آلبوم می باشد که در مجموع 35 ترک دارد . موسیقی متن بازی ردد 2 البوم اول که بدون کلام می باشد توسط وودی جکسون (Woody Jackson) و آلبوم دوم که با کلام می باشد توسط دنیل لانویس(Daniel Lanois) ساخته شد. وددی جکسون موسیقی متن بازی GTA 5 یا اتومبیل‌دزدی بزرگ 5  ساخت موسیقی بازی را بر عهده داشت .

فهرست محتوا

2 مورد
  1. موسیقی متن بازی رد دد ریدمشن 2
  2. نگاهی به بازی رد دد ریدمشن 2

موسیقی متن بازی رد دد 2 دارای سه بخش می باشد. بخش اول موسیقی ، بخش روایت هستش که در طول ماموریت ها بخش می شود. بخش دوم موسیقی تعاملی می باشد، که در هنگامی شما در حال گشت و گذار در بازی هستید پخش می شود. بخش سوم محیطی هستش، که مربوط به زمانی می باشد که کارکتر اصلی می نوازد یا اینکه در هنگام کمپ ها پخش می شود. موسیقی متن بازی Red Dead 2 با توجه به تصمیمات کارکتر اصلی تغییر و واکنش نشان می دهد .

 

آلبوم اول : اثر وودی جکسون (Woody Jackson)

[ai_playlist id=”2678″]

 

آلبوم دوم : اثر دنیل لانویس(Daniel Lanois)

[ai_playlist id=”2685″]

 

نگاهی به بازی رد دد ریدمشن 2

بازی Red Dead Redemption 2 یا رستگاری سرخ پوست مرده یکی از شاهکارترین بازی های تاریخ به شمار می رود. بازی رد دد ریدمشن 2 توسط شرکت بازی سازی راک استار گیمز در سال 2018 ساخته شده است . بازی رد دد 2 در زمان غرب وحشی یا همان وسترن روایت می شود ،سبک بازی اکشن ،جهان باز می باشد ،بازی در قالب سوم شخص و گاهی اوقات در حالت اول شخص به کمک دوربین های مجازی است.