قوانین عمومی خرید اکانت قانونی:

1. هر کاربر تنها اجازه استفاده از یک شناسه کاربری که با اطلاعات صحیح و دقیق تکمیل شده را خواهد داشت.

2. خرید تحت عنوان واسطه ممنوع می باشد مگر برای همکاران گرامی که لازم است قبل از خرید، با پشتیبانی هماهنگ کنند.

3. پیشنهاد میشود خریداران اکانت ظرفیت یک قبل از ثبت سفارش دیتا بازی را دانلود کنند ، زیرا ۲۴ ساعت مهلت برای نصب خواهند داشت و عدم نصب کامل بازی در زمان مقرر حقی برای کاربر ایجاد نخواهد کرد.

4. در صورت هرگونه مشکل احتمالی خریداران ظرفیت دو و سه باید با پشتیبانی همکاری نمایند.

5. کاربر مجاز به تغییر رمز عبور – تغییر ایمیل – دستکاری مشخصات اکانت – دستکاری امنیت حساب نمیباشد و در صورت انجام این موارد با همکاری پلیس فتا اقدام به شکایت و ارسال پرونده به مراجع قضایی برای اخذ خسارت فروشگاه و کاربران اکانت خواهد شد و همچنین اکانت به صورت کامل از متخلف گرفته شده و هیچ وجهی برگشت داده نخواهد شد ، لطفا از هرگونه تغییر در اکانت خودداری فرمایید.

6. امکان تغییر رمز اکانت شیرینگ از سوی فروشگاه به دلایل متعددی وجود دارد، در چنین مواقعی برای دریافت رمز جدید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

7. در صورت تخلف نسبت به قوانین سایت، فرد متخلف ضمن محرومیت از خدمات فروشگاه، ملزم به پرداخت خسارت وارده می باشد که در صورت خودداری از پرداخت، این وجه از محتوای تحت مالکیت وی تامین خواهد شد.

8. لطفا از خرید خود مطمعن شوید سپس اقدام به خرید کنید زیرا پس از واریز امکان برگشت پول نیست.

9. ثبت نام و خرید شما در فروشگاه Gamaloop به منزله پذیرش کامل قوانین می باشد و عدم مطالعه آن مسئولیتی را متوجه فروشگاه نخواهد کرد.

شرایط خرید از سایت:

1. پس از اطمینان از خرید، محصول را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید کنید. پس از تکمیل فرایند خرید از فیش پرداخت عکس گرفته و آن را برای پشتیبان در تلگرام یا واتس اپ ارسال کنید.

2. شما باید از کارت بانکی که با آن اقدام خرید کردید همراه کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) عکس بفرستید برای تایید هوییت. توجه داشته باشید باید کارت بانکی با کارت شناسایی به نام یک شخص باشد.

3.لطفا پس از ارسال پیام و تصاویر صبور باشید.
و از ارسال پیام مکرر خود‌داری کنید. تعداد مشتریان بالاست و ممکن است با کمی تاخییر پاسخ شما داده شود

4.خرید از سایت به منزله قبول تمامی شرایط و قوانین سایت هست. و هرگونه اعتراض پس از خرید که بر خلاف قوانین سایت باشد قبول نمیشود و عدم مطالعه آن مسئولیتی را متوجه فروشگاه نخواهد کرد.

شرایط تعویض و خرید مجدد اکانت قانونی:

ممکن است پس از اینکه از سایت ما اکانت قانونی خریداری کردید پس از مدتی خواستید آن را بفروشید یا تعویض کنید. این امکان وجود دارد و برای این کار تنها لازم است با پشتیبانان سایت تماس بگیرید.

1.اکانت را باید از خودمان خریداری کرده باشید.

2.در زمان فروش مجدد و تعویض با پشتیبانان همکاری کنید. برای اینکار لازم است شما اکانت را از دستگاه خود Deactive کنید و اکانت را Delete کنید. تمامی کارهای لازم که شما باید انجام دهید را پشتیبانان ما در اختیارتان خواهند گذاشت.

3.برای فروش مجدد پس از تماس با پشتیبانان اکانت شما در سایت برای فروش قرار میگیرد و باید تا زمان فروش اکانت صبر کنید. لطفا تا زمانی که با‌شما تماس گرفته نشده از ارسال مجدد پیام یا تماس خود داری کنید.

4.برای تعویض بازی باید از بازی های موجود در سایت انتخاب کنید. اگر بازی دیگری لازم داشتید که در سایت موجود نبود باید تا زمان موجود شدن در سایت صبر کنید.

5.توجه داشته باشید برای این خدمات یعنی تعویض و فروش مجدد مبلغی از شما گرفته خواهد شد. اگر اقدام به فروش مجدد کنید از مبلغ دریافتی کم خواهد شد. و برای تعویض مبلغ از شما گرفته خواهد شد.

قوانین پیش فروش:

1. تحویل اکانت های پیش فروش شده چند روز قبل از انتشار و چند روز بعد از انتشار هست که خود پشتیبانان سایت برای تحویل اکانت با شما تماس خواهند گرفت

2. پیش فروش بازی ها برای دسترسی همزمان با عرضه جهانی به بازی ها می باشد و ارائه قابلیت های پیش خرید برای ظرفیت های مختلف تضمین نمی شود.

3.لطفا تا زمان آماده شدن اکانت صبور باشید و از تماس های مکرر خودداری کنید.