حالت های بازی Crash Bandicoot 4 را قصد داریم برای شما در این پست معرفی کنیم.

فهرست محتوا

1 مورد
  1. آشنایی با دو حالت  Modern و   Retro در بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time:

هر کسی که در سال 2017 بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را بازی کرده باشد به شما خواهد گفت که ماجراهای این بندیکوت دوست داشتنی فقط قدم زدن در یک جزیره عجیب نیست و دارای مراحل جذاب و هیجانی است. همین امر را می توان برای Crash Bandicoot 4: It’s About Time نیز بیان کرد.  این بازی به دلیل خلق کاراکترهای جذاب و متنوع بودن مراحل و محیط بازی هر گیمری را جذب خودش میکند. خوشبختانه ، توسعه دهنده این بازی یعنی Toys for Bob ساختار کلی بازی را حفظ کرده و با قرار دادن دو حالت Modern و Retro این اطمینان به طرفداران خود داده است که می توانند  این دنباله رسمی سه گانه را در سطح و سرعت بالاتری تجربه و از آن  لذت کافی ببرند. خب توضیحات اضافه کافی است بریم بیشتر با این دو حالت آشنا شویم.

آشنایی با دو حالت  Modern و   Retro در بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time:

اولین حالت Retro:

 حالت Retro اولین حالت است که تجربه ای کلاسیک از Crash Bandicoot میباشد. با یک سیستم زندگی محدود که می تواند منجر به  Game Over شما شود. همچنین مهم نیست که شما تا کجای داستان بازی را پیش برده اید، پس از اتمام جان های شما تمامی سطح و مراحل بازی شما بازنشانی خواهد شد.در واقع این حالت برای بازی کنندگان حرفه ای است که با تجربه بالا خود میتوانند بازی را به راحتی به اتمام برسانند.

دومین حالت Modern:

خوشبختانه  حالت دوم یعنی حالت مدرن گزینه جدید و بهتری برای تازه کاران است. در این حالت بار کسانی را که می خواهند “بازی کراش باندیکوت ۴: این درباره زمان”  را به پایان برسانند کاهش دهد و جلوی دخالت های شیطانی دکتر Neo Cortex ( دکتر نئو کورتکس) را بگیرند. با انتخاب این حالت تعداد بی نهایت جون به کراش داده میشود. همچنین به راحتی بازیکن را هر زمان که بمیرد ، در آخرین محل ذخیره بازی  مجدداً زنده می کند و مهم نیست که چند بار این اتفاق تکرار می شود.

 

 لازم به ذکر است که هر زمان که خواستید، میتوانید از حالت های بازی Crash Bandicoot 4 به منوی اصلی بروید و تغییر حالت دهید و بین حالت Retro و Modern یکی را انتخاب کنید ، بنابراین وقتی بازی از شما می پرسد کدام حالت را ترجیح می دهید نگران نباشید زیرا در ادامه قابل تغییر میباشد.

این فقط یکی از چندین ویژگی قابل تقدیر است که نشان می دهد “Toys to Bob” با “About About Time” پایبند به ریشه های Crash بوده است و در عین حال یک تجربه قابل تنظیم تر را ارائه می دهد که برای همه سنین و با هر سطح بازی مناسب میباشد.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای دو پلتفرم  PS4 و Xbox One منتشر شده است. شما  می توانید نسخه دیجیتالی این بازی جذاب را هم اکنون از سایت ما یعنی گامالوپ با کلیک بر خرید اکانت قانونی کراش 4 خریداری کنید.