کنسول بازی قدرتمند پلی استیشن 4، توانسته است با بازی های بسیار هیجان انگیز و جذاب خود، طرفدارانی را جذب کند. اما همان طور که می دانید برای استفاده از این پلتفرم، نیاز است تا بازی ها را به شکل دیسک آن هم با قیمت های بالا خریداری نمایید. اما کمپانی سونی، روش های دیگری را پیش رو علاقه مندان گشوده است و آن هم امکان استفاده از بازی ها به صورت آنلاین است. برای خرید بازی های آنلاین، به خرید اکانت های ps4 نیاز دارید. اکانت های ps4 به سه دسته اکانت قانونی، اکانت های ترکیبی و اکانت های هکی تقسیم می شوند که البته اکانت های قانونی و اکانت ترکیبی در واقع یکی هستند. ما در این مطلب قصد داریم شما را با اکانت ترکیبی و مزایای آن آشنا نماییم. با ما همراه باشید.

فهرست محتوا

3 مورد
  1. اکانت ترکیبی ps4 چیست؟
  2. اکانت ترکیبی چیست؟
  3. تفاوت اکانت هکی با اکانت ترکیبی چیست؟

اکانت ترکیبی ps4 چیست؟

اگر جز علاقه مندان به بازی های پلی استیشن 4 باشید، می دانید که بازی های این کنسول بازی اغلب قیمت بالایی دارند و از سوی دیگر شما برای تهیه آن ها، می بایست به فروشگاه های مجاز مراجعه نمایید و این بازی ها را با دیسک های فیزیکیشان خریداری کنید.

از سوی دیگر، بسیاری از افراد مایلند تا برای تجربه بازی های هیجان انگیز، هزینه خرید بازی ها را کاهش دهند تا بتوانند بازی های دیگری را نیز امتحان کنند. خرید بازی ها به شکل آنلاین و استفاده از اکانت ها یکی از همین روش هایی است که به کمک آن ها می توانید هزینه های خود را کاهش دهید.

اکانت ترکیبی و اکانت هکی به شما کمک می کنند تا با قیمت کمتری بازی خریداری کنید. اما به شما پیشنهاد می کنیم که هرگز به سراغ خرید اکانت های هکی نروید؟ چرا؟ در زیر شرح خواهیم داد.

اکانت ترکیبی چیست؟

تفاوت اکانت هکی با اکانت ترکیبی چیست؟

اکانت هکی، همان اکانت های غیر قانونی و درواقع دزدی هستند که با قیمت بسیار کمتری به کاربران فروخته می شوند. در واقع این اکانت ها توسط افراد دیگر خریداری شده و اکنون هک شده اند و با قیمت پایین به فروش می رسند.

از سوی دیگر می توانیم بگوییم که این اکانت ها توسط فروشنده ها ایجاد شده و از حساب های Paypal و ارز غیر قانونی تهیه می شوند. به همین دلیل صاحب حساب می تواند شکایتی در این خصوص مطرح نماید تا آن حساب مسدود شده و حذف گردد. از این رو آن کنسول بازی که از این اکانت استفاده کرده باشد، برای همیشه مسدود می شود. به همین دلیل است که برای پرداخت هزینه کمتر، نباید به سراغ اکانت های هکی بروید.

در مقابل اکانت های ترکیبی ps4 و همین طور اکانت های قانونی هستند و مشکلی برای کنسول بازی ایجاد نمی کنند. تنها مشکلی که ممکن است رخ دهد، قفل شدن بازی ها به صورت آنلاین است که برای رفع این مشکل، می توانید بازی ها را به صورت آفلاین بازی نمایید.

شما با خرید اکانت های ترکیبی با هزینه کم، می توانید چند بازی داشته باشید. همچنین از آن جایی که غالبا این اکانت ها دارای اشتراک PSN PLUS هستند، می توانید به سایر بازی ها دسترسی داشته و آن ها را با قیمت کمی خریداری نمایید. اما این را بدانید که دلیل ارزان بودن این بازی های اشتراکی این است که بدون پشتیبانی و گارانتی هستند.

برخی از افراد بر این باورند که اکانت ترکیبی ps4 می تواند منجر به مسدود شدن دستگاه شود، اما این تفکر کاملا اشتباه است. تنها مشکلی که ممکن است ایجاد شود، همان قفل شدن بازی است که برای جلوگیری از این مشکل، می توانید بازی ها را به صورت آفلاین انجام دهید.

سخن پایانی

در کل به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هرگونه مشکل و خرید اکانت های قانونی، به فروشگاه ها و مراکز مجاز و معتبر مراجعه نمایید تا هم هزینه های شما هدر نرود و هم مشکلی برای کنسول بازی شما به وجود نیاید. چنانچه مایل به کاهش هزینه های بازی خود هستید، خرید اکانت های ترکیبی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.