موسیقی متن انیمیشن زوتوپیا

موسیقی متن انیمیشن zootopia اثر مایکل گیاکچینو (Michael Giacchino) آهنگساز برترسال موسیقی فیلم می باشد. این اولین پروژه طولانی مایکل برای استودیو انیمیشن سازی والت دیزنی برای موسیقی متن کارتون زوتوپیا بود . کارتون zootopia به عنوان یکی از برترین و پر فروش ترین کارتون های تمام دنیا به شمار می رود . در این پست ما موسیقی متن انیشمیشن zootopia را با کیفیت 320 KB برای شما عزیزان آماده کردیم ، امیدواریم که از پست خوشتون بیاد و مطالب ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید .

فهرست محتوا

2 مورد
  1. موسیقی متن انیمیشن زوتوپیا
  2. انیشمن زوتوپیا (zootopia)

آلبوم موسیقی متن انیمیشن زوتوپیا دارای 22 ترک می باشد. شکیرا علاوه بر صدا پیشگی در نقش غزال ، آهنگ اصلی را نیز در انیمیشن زوتوپیا با عنوان ” همه چیز را امتحان کنید ” خواند ، که همین قطعه از کارتون نامزد دریافت موسیقی برتر را در جشنواره دریافت کرد. دانلود آهنگ های کارتون زوتوپیا را می توانید از طریق باکس زیر انجام دهید.

[ai_playlist id=”2716″]

 

آهنگ فارسی انیمیشن زوتوپیا zootopia

 

[ai_playlist id=”2724″]

انیشمن زوتوپیا (zootopia)

zootopia از ترکیب دو واژه که اولی در زبان انگلیسی zoo به معنی باغ وحش و دومی در زبان یونانی utopia به معنی آرمان شهر می باشد. داستان انیمیشن زوتوپیا در مورد خرگوشی به نام جودی هاپس که در کودکی آرزوی داشت که یک مامور پلیس شود.در آزمون ورودی اداره پلیس بدون هیچ پارتی تواسن با نمره بسیار عالی توانست به آرزوی کودکی اش برسد.

اما به علت جثه ی کوچکی که نسبت به سایرافسران اداره پلیس داشت . از هاپس فقط در ماموریت های ساده شهری استفاده می کردند ، اما ماجرای اصلی هنگامی که هاپس در شهر مشغول انجام پست خود بود با روباهی شیطون به اسم نیک آشنا می شود.

خلاصه براتون بگم جودی هاپس با مدارکی که از نیک جمع آوری می کند. او را مجبور می کند برای جمع آوری ی سری اطلاعات به او کمک کنند ، آنها توانستد با کمک یکدیگر مکشلاتی که در شهر به وجود آمده بود را برطرف کنند و آرامش را دوباره به شهر برگردانند.

انیمیشن zootopia افتخارات زیادی را کسب کرد. کارتون توسط موسسه فیلم و انیمیشن امریکا به عنوان یکی از ده انیمیشن برتر سال 2016 انتخاب شد، و توانست جوایز اسکار ، گلدن کلوب،فیلم منتقدان و آنی بهترین فیلم متحرک بلند را دریافت کرد. کارتون توانست در سال 2016 در گیشه های کشور های مختلف حدود یک میلیارد دلار بفرشد و در رتبه چهارم در فروش قرار گرفت.